Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején normális ez?

Terhesség elején normális ez?

Figyelt kérdés
3 kilóval mutat többet a merleg, pedig nem zabalok, sőt kevesebb kalóriát ettem a napokban. A mellem mar most dupla akkora es iszonyatosan fáj? Mit csináljak, hogy ne hízzak, még kevesebbet egyek?
2019. dec. 21. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyél amennyi jólesik, ez nem a fogyókúra ideje! Szülés után úgyis le fog menni.
2019. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kereken 3 kg val vagyok több, legalábbis a mérleg szerint és most vagyunk majdnem 12 hetesek. De ugyanazok a ruhak ramjönnek és nem kényelmetlenek, de nekem sok vizet visszatartott a szervezetem az utrogestan miatt, illetve a cici is súlyt nyom :) Ne aggódj, nem gáz. Mondom ezt úgy, hogy 1 éve fogytam le 76 kg ról 63 kg ra, szóval nagyon figyeltem a súlyomra, de úgy voltam vele, hogy terhesség alatt ez most nem érdekel, egyszer megtudtam csinálni, hogy leadjam akkor megcsinálom gond nélkül mégegyszer :) Nyilván nem zabálok összevissza, figyelek azért, de ha esetleg feljön 15 kg, akkor így jártam, majd lemegy :)
2019. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!