Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hétben vagyok, olyan...

33. hétben vagyok, olyan jóslóim vannak, hogy felébredek rá, durván 2 van óránként. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres, szóval gondolom nem szülni fogok még, de jó erősek. 1-2 perc egy, az egész has kemény olyankor,.lefelé húz és alul, a méhszájam is görcsöl. Pihenek sokat, de azért felkelek, 2 gyerekem már van. Velük is végig keményedtem, végig magnéziumot szedtem, most az intenzitás az erősebb. Sokkal jobban fáj .

Magnesii citrici 3x1 és pihenés, ezen kívül bármi praktika? Vagy ez most koraszülést jelezne?


2019. dec. 22. 02:25
 1/5 Reni 28 ***** válasza:
Nekem fel kellett emelnem az adagot, mert a 28 héttől folyamatosan voltak jóslóim. Az utolsó 2 hét brutális volt (6 nappal hordtam túl). Nem bírtam ki egyenesedni annyira fájt. Mikor beindult a szülés észre sem vettem, mert azt hittem jósló. Nem is tudom mikor mentem volna be, ha nem kell aznap menni nst-re
2019. dec. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak már a 34. hét környékén olyan erős jósló fájásaim napi 3×1 Magnerot mellett, hogy be akartam menni a kórházba, mert azt hittem, beindult a szülés. De aztán időre született a lányom.
2019. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nyugodtan emelj a magnéziumodon.


Nekem napi 3x2 magnesi citricii van.

2019. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasmenésem van ha többet szedek :(
2019. dec. 22. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen tünetekkel 34hét5napra megszültem...csak annyi különbséggel, hogy 1 gyerekem volt /ő időre született/ vizesettem előtte 2 héttel...nem feltétlen fogsz szülni, lehet csak magnéziumot kell emelned, bár nekem az sem segített...vizsgálaton előtte 2 nappal voltam ott mindent rendben talált az orvos sokat pihenjen stb/pénteken voltam hozzá, hétfő hajnalban indult és 1 napos visszatartással lett meg keddre/

De pozitívként azért a sógornőm is így volt, igaz első babás, de ő pl a kiírt előtt szült kb 1 héttel...nem törvényszerű, hogy koraszülésed lenne ezektől a tünetektől

2019. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!