Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli? Vagy valami más...

Méhen kívüli? Vagy valami más probléma lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete teszteltem pozit és azóta majdnem minden nap este meg reggel érzem hogy fáj a hasam alja a méhemnél?

Valaki tapasztalt már ilyet?



2019. dec. 25. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, a mehen kivuli altalaban nem a mehednel faj, hanem petefeszek kormyeken, de koraterhessegnel meg az sem jellemzo. Es nem fajdogalni szokott, amikor mar kart csinal, hanem kb mintha kest szurnanak az emberbe, annyira faj.


Koraterhesen a mehednel a gorcsolgetes teljesen normalis, mert mar ilyenkor novekszik piciket es erzekenyebb is.

De meg a petefeszek kornyeki fajdalom, szuras is gyakori mehen beluli terhessegnel is, mert a sargatest eleg nagy es feszitheti a petefeszket.

Ha esetleg eros fajdalmat tapasztalsz, vagy barnazst, verzest barmilyen formaban/mennyisegben, akkor viszont orvoshoz kell menni.

2019. dec. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú lesz ez a kilenc hónap, ha mindenre ennyire ráparázol.
2019. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot szedj, segít egy kicsit. Teljesen normális amit érzel, ne aggódj.
2019. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!

Igyekszem nem túl aggódni az egészet, csak még dokihoz is ünnepek után tudok jutni és addig meg kíváncsi vagyok hogy mások tapasztalatára. Persze a doki fog tutit mondani, hogy mikor mi történik velem.

Csak még teljesen tapasztalatlan vagyok, ő lesz az első babánk, már nagyon vártuk hogy össze jöjjön:)

2019. dec. 25. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor méhen kívül volt először is vérezgettem, nem nagyon épp hogy papíron látszott de folyamatosan hol jobban hol kevésbé. Fájdalom úgy nagyjából az 5 héten kezdődött (7. hetet töltöttem mikor megműtöttek) de nem a méhemnél éreztem hanem kicsit oldalt ami teljesen lesugárzott a csípőmbe, később a combomba is, ami nagyon idegesítő volt, mintha idegbecsípődésem lenne zsibbadással. Ha csak azt érzed, hogy fáj a hasad mintha meg akarna jönni az normális
2019. dec. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Köszönöm szépen a választ!
2019. dec. 26. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!