Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami probléma? Azért...

Lehet valami probléma? Azért irt ennyire keveset mert baj van vagy mert kétesélyes hogy megmarad-e a baba? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, november 10 volt utoljára mensim azóta semmi december 9-én erős pozitív lett a tesztem és tegnap mentem el dokihoz és azóta kb teljesen ki vagyok. Annyit irt csak a papiromra hogy terhesség bizonyított és 4 hetes nagys. megfelelő szabályos petezsák ábr. Hüvelyi ultrahang volt. Próbáltam kérdezni de nem válaszolt. Szex tilalom van ok de amikor megkérdeztem miért akkor azt a választ kaptam, hogy nem az én feladatom gondolkodni csak csináljam amit mond. Az mondta 4 hét múlva menjek vissza és majd megmondja hogy elő vagy holt magzat ( ez szó szerint így mondta ezen azóta bőgök). Nem irt a papírra semmit hogy mekkora petezsak van-e benne embrió, szivhang stb meg az se szerepel a papíron hogy hány hetes terhes lehetek. 165cm vagyok hozza 65 kg terhesség alatt eddig nem szedtem fel de az alapból D kosaras mellem F kosarassa nőtt tudom nem vagyok egy nadszal de a doki azt mondta hogy következő viizsgalatra ami négy hét múlva lesz adják le 8kg-t. Eszem ágában sincs fogyozni. Annyira vártam ezt a vizdgalatot és teljesen összetört. Holnap megyek magán dokihoz remelem kicsit többet mond. Nagyon féltem a picit. Annyira megijedtem. Azért irt ennyire keveset mert baj van vagy mert kétesélyes hogy megmarad-e a baba?

2019. dec. 18. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem menj hozzá többet, és tegyél paanaszt az etikai bizottságnál. Az ilyen tahó menjen aszfaltozni, azt lehet lelketlenül is csinálni.
2019. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

1. irtó nagy paraszt volt az orvos, én hozzá nem mennék vissza

2. nagyon korán mentél, még nincs szívhang, ami természetes, nem tud ő sem többet mondani.

2-3 hét múlva mész, akkor már sokkal többet tudnak mondani

2019. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Orvosváltás azonnal! Miféle emberhez kerültél te jó ég! Ne sírj drága. 8 hetesen menj el egy másik orvoshoz, még nagyon pici a baba és kb semmit nem látott ez a jóember. Nem lesz semmi baj.
2019. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard, hogy itt akárki is latatlanból többet mondjon mint amit most te tudsz. Holnapig tarts ki, ameddig a másik doki megnéz benneteket, ezt a bunkót meg kerüld el. Ez a nem a te dolgod gondolkozni úgy gondolom egy sima sztks dokinak se megengedett viselkedés.
2019. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Na akkor.

Szóval az van a papíron hogy 4 hetes terhessegnek megfelelő szabályos petezsák. Ez azt jelenti hogy terhes vagy, de még a petezsákban nincs semmi. Se szikholyag, se embrió, ebből jön hogy szivhang sincs.

A szikholyag általában már az 5. Héten látható, embrió kB a 6. Héten, szivmukodes pedig a 8. Hétig kell hogy látható legyen.


Korán mentél. Ezért szokták azt mondani, pozitív teszttől számítva 2 hét múlva bőven elég az első vizsgálat, mert akkor már elvileg kell lennie mindennek, értsd. Baba és szivhang, ha korábban mész, úgyis visszahiv, addig meg csak idegeskedsz feleslegesen.


Terhességet a mensi utolsó napjától számítják a protokoll szerint, de 2 hét +, - lehetséges, ezt később szokták pontosítani a baba méretei alapján a 12. Heti uhn.


Egyrészt válts dokit. Másrészt holnap rohadt feleslegesen mész máshova, 4 hetes terhessegnel mást nem fognak mondani, mert a petezsákon kívül még nincs benne semmi.

2019. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm most egy kicsit megnyugodtam csak annyira keveset mondott és amit mondott attól meg frászt kaptam. Ment a zöld pacsi
2019. dec. 18. 11:51
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megijedni, azért nem mond semmit, mert nincs más amit mondhatna, nincs még mit nézni.


Ettől függetlenül ne menj vissza hozzá, keress más orvost

2019. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Első baba lesz és majd egy évet vártunk rá hogy összejöjjön azért aggódunk ennyire.
2019. dec. 18. 11:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem irnad le privatban ennek a majomnak a nevét?
2019. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Ehhez az emberhez be ne tedd a lábad még egyszer! Nem akarod, hogy ilyen ember segítse világra a babádat!
2019. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!