Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit a teendő ha éjszaka rám...

Mit a teendő ha éjszaka rám tör a légszomj és ég a torkom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is tudatosan nyugodj meg, és ne ess kétségbe és pánikba. Ülj fel, vegyél nagy levegőket, ha lehet nyiss ablakot, friss levegőből szippants nagyokat, és igyál pár korty vizet.

Ha megnyugtat és nem mérges érte, keltsd fel párod, szóljon hozzád pár szót, és biztos hamar viszsaalszotok egymás karjaiban:-)

2008. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen,hát,nem egy leányálom.Én felültem,és azt mondogattam magamnak,h minden oké,majd kicsit kinyitottam az ablakot és jó mélyeket lélegeztem.Azután ittam pár korty vizet és vissza feküdtem.A lényeg,h ne hajszold bele magad,és gondolj pozitív dolgokra.Nekem segített,soha nem lett rosszabb,elmúlt!6 hós baba anyukája
2008. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a tüntet lehet a gyomorsav nyelőcsőbe történővisszacsorgásától is. Sőt szívdobogásérzéssel, általános rosszulléttel is párosulhat. Próbáld meg, hogy felpolcolod a párnát és félig ülő helyzetben alszol vissza. Ha ettől megoldódik a probléma akkor biztosan ez az oka.
2008. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!