Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdezni szeretném hogy a...

Kérdezni szeretném hogy a pulzus számom nyugodt állapotban 80 és fáj a mellem van egy kis emelygesem és fejfajasom 2-3 napja. Január 2. ara várom a nem vartat szerintetek lehetek terhes? Szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés
19en volt ovum és előtte is együtt voltunk 14-én és 15-én is meg 19-én. 2 napp ezelőtt nyilalo fájdalmam a petefeszkem körül. Szerintetek mikor teszteljek?
2019. dec. 26. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikán.
2019. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
2-án, esetleg egy érzékenyebbel 1-2 nappal előtte. Tünetek ilyenkor nincsenek, simán "ciklus második fele" van.
2019. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon remélem sikerült. A net azt írta hogy tesztelhetek 29-én már akkor mutatnia kell az érzékeny tesztnek. Megprobalom akkor is. Meg a nem várt napján is. Remélem sikerült
2019. dec. 26. 19:21
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem várt napján tesztelhetsz


A pulzus egyébként terhesen magasabb. Minden esetre semmit nem jelent.


Sok sikert :)

2019. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem sikerül. Már 7 éve vagyok párommal és már nagyon szeretnénk babát.
2019. dec. 26. 21:07
 6/21 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, egyáltalán nem magasabb a nyugalmi pulzusom. A 80as nyugalmi meg magasnak számít. Terhesség elején meg végképp nem kéne ilyen tünetnek lennie..
2019. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A hőmérséklet is számít igaz? Nekem általában 36.5 de az utóbbi pár napban 36.7 és 37.1 ekozott az két érték között mozog reggel merem mindig. Kinek mennyi volt terhesség elején aki merte?
2019. dec. 26. 22:32
 8/21 anonim ***** válasza:
A hőről akkor lehetne beszélni, ha lenne hőgörbéd. Az általában nem elég pontos. És még úgy sem jelezné a terhességet.
2019. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nézd, a 7-8. napon vagy, ilyenkor 100%-ig megegyezik minden tünet az ovulacio utáni állapotnak. Ilyenkor még semmiből nem lehet terhességre gyanakodni, mert a beágyazódás is csak most zajlik. Legkorábban az esedékes menses előtti pár napban egy érzékeny teszt által detektált alacsony hcg lesz a jel. Addig ne keress jeleket, mert csak csalódás lesz belőle, hiszen nincs semmi olyan hormon (még) a szervezetedben, ami a terhességi tüneteket produkálja. Napok, de inkább hetek múlva lesz az.


Hajrá!

2019. dec. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már volt egy terheasegem annál is ugyan ez volt. Hamarabb voltak tüneteim mint ahogy a teszt mutatta volna a babát. A beágyazódás már 3-4 nappal ezelőtt megtortent szerintem mert meg volt a nyilalo fájdalom és egy pici barnás csepp a Wc papíron. Én reménykedem hogy a tünetek a baba. Ovuláció után sosem volt semmilyen tunetem nem fájt a cicim semmi. A nem várt előtt szokott 2 nappal elkezdeni fájni de nem ennyire mint most mert most úgy fáj mintha majd le szakadna.
2019. dec. 27. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!