Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy olyan érzése volt mintha a szeméremcsontját vagy valamit odalent nyomna a baba? Ami elég kellemetlen ill. fájdalmas is.

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 39. hétben vagyok és egy hete, amikor fészkelődik a baba, akkor időnként nagyon fáj a húgycsövem. Ahhoz hasonló fájdalom, mint amikor fel vagyunk fázva. Nem túl kellemes, ugyanolyan ütemű, mint a baba mozgása. Ma beszéltem a szülésznővel, kitapogatta a babát és azt mondta, hogy már teljesen beilleszkedett a baba feje a medencémbe, a fejének nagy része tulajdonképpen a szeméremcsontom mögött van és amit ez a fájdalom amit érzek az, hogy a baba olyankor fejelgeti, illetve hozzányomja a húgycsövemet a szeméremcsontomhoz belülről.

Ilyesmi fájdalomra gondoltál?

Hányadik hétben vagy?

2008. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 30+5 hetes vagyok és nekem is nagyon fáj néha a szeméremcsontom! Főleg akkor, ha sokat ülök vagy fekszem és utána felkelek, vagy megfordulok az ágyban! Egy hete voltam dokinál és rákérdeztem, hogy normális-e, azt mondta hogy a 30. héttől ez sajnos nem ritka dolog és ne aggódjak, teljesen normális!
2008. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SziA!!

ugyanazt érzem amit az első válaszoló írt..azért van ez mert lenn van a kis feje már a babának..természetes ne aggódj..

37 hetes kismama

2008. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott így fájni, ha már nagyon sokat sétáltam. Ilyenkor szerintem még egy csigánál is lassabban megyek. :) Ha leülök vagy lefekszem, akkor általában elmúlik. 36 hetes
2008. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!