Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a tesztem nagyon halványan...

Ha a tesztem nagyon halványan látszik attól még lehet baba? Fel akartam tenni a képet hogy tanácsot adjatok de nem tudom mert a képen nem látszik!

Figyelt kérdés
múlthét csütörtökön voltam beültetésen ezen a héten már csináltam egyet kedden ami negativ lett!most csütörtökön csináltam még egyet ami nagyon halvány lett!probáljak hétvégén meg egyet?ja meg az van hogy elkezdet ma este szurkálni a hasam mintha meg akarna jönni ez baj?
2011. nov. 24. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A szín erőssége mind1, ha látszik, akkor terhes vagy. Ez 99%. Úgy tudom a szín erőssége összefügg a vizsgált hormon mennyiségével, ami nyilván az idő elteltével nő. Pár nap múlva csinálj még egyet azért.
2011. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg látszik és nem szellemcsík, akkor babás vagy...tesztelj 2-3 nap múlva újra
2011. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az a szellemcsík milyen?
2011. nov. 24. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet szombaton. Drukkolok!
2011. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt láthatsz példákat:)

2011. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt egyszer egy halványcsíkos tesztem, minden jel babára mutatott, az orvos is elküldött UH-ra, mert neki is gyanús volt, de nem volt semmi, csak bebeszéltem magamnak. Amint közölték UH-on, hogy nincs baba, kijöttem és már meg is jött a menstruációm. A lényeg, hogy ne görcsölj a gyereken, mert az nem jó a szervezetnek. Majd ha a doki azt mondja, hogy igen baba van, akkor örülj :)
2011. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!