Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt már méhen kívüli...

Kinek volt már méhen kívüli terhessége? Milyen tünetekkel járt? Mikor kezdődtek a tünetek?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a hasam alja, teljesen lent. Nem folxamatosan, általában este meg reggel. Ma egész nap fájdogált.

Nagyon aggódok hogy valami baj lehet. Nem voltam még dokinál leghamarabb jövőhét pénteken van időpontom. Akkor már kb 6 hetes körűl leszek (utolsó mensitől számítva)

Nem megjövős fájdalom, hanem húzódik, jó néha görcsöl is.

Tapasztalatok?



2019. dec. 29. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy elég rossz a közérzetem, néha émelygek, székletem elég lágy...
2019. dec. 29. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tünete, olyan meg biztos nem, hogy lágy széklet. A húzódás az lehet a méhszalagok húzódása, mert nő a méh. Volt méhen kívülim is és normális terhességem is. Nem tapasztaltam különbséget a kettő között.
2019. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem ne parázz már most hülyeségeken, nem éri meg...
2019. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fanni2027 válasza:

Szia nekem két éve volt 7 hetes voltam!

Eleinte sima terhességi tüneteim voltak aztán a bal petefészkemnél erős görcsös fájdalom jelentkezett.. és elég gyorsan szarul lettem.. már másnap hánytam magas lázam volt.. és véreztem nagyon! Addig amíg nincs vérzés ne félj!

2019. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat!
2019. dec. 30. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem amikor mentem 8 hetesen az orvoshoz, akkor ő benézte, az ultrahangon úgy látta, mintha méhen kívüli lenne, és akkor azért rákérdezett, hogy nem görcsölök-e meg nem vérzek-e. A 6-8. heteken én is éreztem kis fájdogálást, nem olyat, mint mielőtt megjön, de azért apróbb szúrásokat a méhem környékén. Elvileg ez normális, mert ilyenkor nő a méh és azt érezheted kellemetlennek.

Egyébként a (magán)dokim egyből átküldött a SOTE klinikára, ott megnéztek egy jobb minőségű ultrahanggéppel és az égvilágon semmi baj nem volt, teljesen jó helyen van a baba.

Én is úgy tudom, hogy amíg nem vérzel, addig nagy baj nem lehet.

2019. dec. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!