Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nagyon deformálódik...

Másnak is nagyon deformálódik a hasa, ha mozog a baba? 35 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem is viccesen szokott kinézni a hasam. Általában ha az oldalamon fekszem, a baba átköltözik a fenti oldalra. Ilyenkor ha felállok vagy megfordulok, minden egy kupacban van az egyik oldalamon, a másikon meg semmi. Vagy sokszor kidugja valahol valamilyét, és akkor itt egy pukli, ott egy árok. Nagyon ritka, amikor szabályosan kerek.

Üdv 40 hetes kismama

2008. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Néha már olyan hülye gondolatom támad, hogy kevés a magzatvizem. Remélem, akkor ez normális. :)
2008. nov. 19. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, nekem is vannak rajta hegyek, völgyek. Le is szoktam fényképezni az érdekesebb formákat. Általában a jobb oldalon van a popója, és ha rá teszem a kezem, teljesen kinyomja. Néha elég kellemetlen érzéssel jár, mert már túl nagy, de ő az elejétől kezdve ilyen kis magát kinyomkodós volt, és én imádom. Minden jót! 39 hetes kismama.
2008. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sokan írják, hogyha kinyomja valamilyét, akkor simizzük meg és visszahúzza, de ez nálunk is épp fordítva működik: annál jobban nyomja magát kifelé. Szereti az érintést. :)
2008. nov. 19. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!