Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hogy vissza...

Valakinek volt hogy vissza fordult? 30 hetesen voltam ultrahangon ott már megfordult a baba . Legközelebb 38 hetesen megyek de nem hiszem hogy addig nem lesz meg a baba . Nagyon aktív így kicsit parázok hogy máshogy fekszik mikor megindulna .

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az unokatesómnak végig koponyavégű volt a baba, majd a szülés napján harántfekvésbe fordult és császármetszés lett a vége.
2020. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30 hetesen simán forgolódhat még, de számok alapján a babák nagyja csak fejvégű lesz az utolsó hetekre, szóval nyugi.
2020. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó 39+3... Annyit mozog, úgy feszít, rendesrn játszik a burokkal. Nem jött mégsem ki még... Ne éld ebbe bele magsd, aztán nehéz lesz a vége...
2020. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányom szinte végig medencevégű volt. Szülés előtt egy héttel jött a megnyugtató vizsgálat: befordult fejjel. Mikor bementem szülni és megvizsgáltak, kérdezte a doki (ügyeletes, a sajátom még nem ért oda), hogy tudok-e arról, hogy medencevégű fekvésű a baba. Hát nem kicsit rémültem meg. Végül megérkezett a dokim, és a kórházba érkezést követően másfél órán belül természetes úton megszületett, lábbal előre.

Szóval 30. héttől a szülésig még bármi lehetséges, de nem kell megijedni. Ha nagy gebasz lenne, úgyis császároznak. Nálam nem volt rá idő, és profi volt a doki is, így minden rendben volt. Egy kisebb vállsérüléssel megúszta a nagylány, ami pár hét tornával helyre is jött. Jövő hónapban lesz 20 éves. :-)

2020. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!