Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekfüggő hogy mennyire...

Gyerekfüggő hogy mennyire aktív a baba az utolsó hetekben, nem baj ha kevésbé érzem a mozgását mint ezelőtt?

Figyelt kérdés
39. hétben járok és nem érzem annyira mint régen, holott beszéltem pár kismamával akik szintén utolsó két hétben vannak akik mind azt mondták hogy nekik sokat mozog reggel is, este is, engem meg már ijesztgetnek hogyha nem mozog akkor menjek be a kórházba.Este aktívabb, meg amikor oldalt fekszem az ágyban, de nem annyira mint egy hete. Jövő héten kedden kell mennem ctg-re, hiszen arra a napra vagyok kiírva.

2018. nov. 29. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom kevesebbet mozgott határozottan, semmi baja nem volt. Most a fiammal 33 hetes vagyok, a lányomnál aktívabb, de ahhoz képest, hogy 20+ hetesen mit művelt, ő is visszavett már. Szerintem ez tök normális.
2018. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hiszen nincs már helye se nagyon :)

Viszont, abban igazuk van a kismamáknak, hogy amennyiben semmilyen mozgást nem tapasztalsz, akkor keresd fel azonnal a dokidat!

2018. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!