Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti nagyon...

Terhesseg alatti nagyon alacsony vernyomas. Ki volt meg igy?

Figyelt kérdés
A terhesseg elott is alacsonyabb volt a vernyomasom az atlagnal...viszont azota eleg extrem eses volt...80/60 es 70/40kozott ingazik. Voltam orvosnal es semmit nem kezdenek vele, gyogyszert nem adhatnak, igy marad a kave. Valakinek valami tuti tipp a vernyomas emelesere? Sajnos sokszor a mindennapokat is megkeseriti mert sokszor le kell ulnom vagy fekudnom, hogy ne ajuljak el.

2020. jan. 2. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre van gyógyszer egyáltalán? Nekem mindig ilyen alacsony terhesen nem terhesen alap a 3kv mert ha nem szédelgek. Amúgy mennyi vizet iszol? Nagyon figyelek a folyadékra mert ha ráfelejtek rosszabb és mozgok egy kicsit ha nagyon lent van.
2020. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony, én koffeinnel segítek rajta kicsit. A víz jó ötlet.
2020. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg van vernyomas emelo csepp....de babasan nem lehet szedni... vannak jobb es rosszabb napok, ma mondjuk pont a rosszabb van. Igyekszem eleget inni bar ez ordogi kor ilyenkor mert a vernyomas miatti rosszullet szedulessel hanyingerrel parosul...igy nehezebben csuszik barmi.
2020. jan. 2. 18:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Kavezni kavezom... muszaj...ezek az ertekek 1-2 kave utan vannak.
2020. jan. 2. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelen!! Ugyanez volt a helyzet velem is. Terhesség előtt is alacsony volt, de nem okozott kifejezetten problémát , néha csak amikor hirtelen keltem fel . Én szó szerint már könyörögtem az orvosnak hogy csináljon valamit , mert elegem volt a folytonos ájulástól való félelemtől,de mindig azt mondta, hogy sokkal jobb ha alacsony mintha magas... igen így van de basszus nem leányálom.. Kávé nekem nem segített semmit...Ami egy kicsit segített az a napi 2.5-3l víz... és a sok séta... rengeteget sétáltam , mozogtam, tornásztam. Nem tudom hanyadik hétnél jársz nekem a problémáim megszűntek a 30. héttől... Utána egy kicsit emelkedett a vernyomasom de mindig 100 alatt maradt. Kitartást neked!
2020. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 9.hetben vagyok :) meg elegge az elejen.. igen en is kertem, hogy adjon valamit mert ez nem normalis, hogy egy mosogatast sem tudok megcsinalni itthon anelkul, hogy ne kene megallnom kozben es ledolni. Szinten az volt a valasz mint neked, hogy inkabb legyen alacsony mint magas es oruljek :D Persze, nagy boldogsag ez :D megprobalom en is a tobb mozgast, bar ilyenkor olyan nehezen visz ra a lelek..felek az ajulastol. Multkor a boltban le kellett ulnom a foldre mert azt ereztem, hogy elajulok. Nem hiszem, hogy ez normalis..
2020. jan. 2. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
5-s vagyok...Mintha ezeket a sorokat én írtam volna le... Én is feküdtem már le bolt közepén vagy csináltam guggolásokat a bankban, hogy ne ájuljak el. Minden orvost végig telefonáltam több nőgyógyásszal beszéltem, háziorvossal mindegyik azt mondta örüljek. Rettenetesen boldog voltam mit ne mondjak, hogy vérnyomásmérővel keltem, feküdtem...próbálj meg a megfelelő folyadék bevitelre oda figyelni illetve MOZOGJ! Sokat! Akkor is ha ez lenne az utolsó dolog amit csinálnál, ez hozhat egy kis segítséget :)
2020. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget, megprobalom! :)
2020. jan. 2. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelen


4 kávéval élek


Így 105/60 kb általában

2020. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!