Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7. hetesen alacsony vérnyomás?

6-7. hetesen alacsony vérnyomás?

Figyelt kérdés

Kb. 6-7 hetes terhes vagyok, a héten tervezek orvoshoz menni. Két három napja viszont olyan alacsony reggel a vérnyomásom, hogy szinte fel sem tudok kelni, szédelgek. Reggel szoktam inni tejeskávét, de nem használ. Igyekszem sok folyadékot inni. Ja és napi 10-11 órákat alszom...

Mit tudok még tenni ellene?

Gondoltam néha megiszok egy deci vörösbort, az nem árthat? vagy igen?


2018. febr. 19. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
1 dl vörösbor nem árt. Nekem is javasolta az orvosom az állandó görcsölés miatt.
2018. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Masodik es harmadik trimeszterben mar engedejezet az 1-2 egyseg(dl) bor vagy egy sor hetente. Az elso harom honapban viszont akar veteleshez is vezethet, en nem kockaztatnek a helyedbe.

Kulfoldon elek itt ezt mondjak a dokik es termeszetesen nagyon sok no fogyaszt is alkoholt de nem az elso trimeszterben. Nekem is alacsony vernyomasom volt es a nogyogyaszom azt tanacsolta fogyaszak 2-3 l folyadekot naponta es minel tobb kaliumtartalmu eteleket(banan, dio, tokmag, foldimogyoro, napraforgomag, mandula, szarazbab, lencse, sargaborso).

2018. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!