Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hasi uh-n voltam nem...

Ha hasi uh-n voltam nem egészen 5 hetesen, a doki azt mondta szépen megvan vastagodva a nyálkahártyám, nagy valószínűséggel terhes vagyok, ilyen esetben kizárható a méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Azért hasi uh volt mert a hüvelyit nem tudott csinálni mert nem volt jó
2010. júl. 21. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj esetleg elmenni egy másik rendelőbe vagy magánorvoshoz. A méhen kívüli terhesség akkor zárható ki, ha a megtapadt petezsákot a méhen belül látják. Ha a doki a hasi uh-n látott petezsákot, akkor nem kell aggódnod!
2010. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem látott az uh-n még petezsákot mert korai stádiumba mentem el, most kell pénteken visszamenjek
2010. júl. 21. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos abból, hogy megvastagodott a méhnyálkahártyád, még nem lehet arra következtetni, hogy méhen belüli terhesség.A nyálkahártya akkor is megvastagszik, ha nincs baba.Csak ilyenkor a vérzéssel leválik a méh faláról, és a menstruációval kiürül.Tesóm is korán ment, neki is csak megvastagodott méhnyálkahártya látszott.Annyira korán ment, hogy még el sem maradt neki.Azt mondta a doki, hogy 2 esélyes a dolog, de mivel pozitív a tesztje, nagy valószínűséggel terhes.Mikor legközelebb ment, már volt szívhang.De ne aggódj, hidd el, a méhen kívüli terhesség nem olyan gyakori.Az a ritkább.Mást nem tudsz tenni, mint vársz a következő vizsgálatig.Én is aggódtam, hogy nehogy méhen kívül legyen.Most meg ott tartok, hogy 2 hónapom van még a szülésig.A méhen kívüli a ritkább, és általában oka van.Nyugi!Szorítok!
2010. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy:-)én a kimaradt mensi után mentem el 1 héttel vizsgálatra, remélem minden rendben lesz.Minden reggel hányingerem van, nagyon rossz.
2010. júl. 21. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A méhenkivüli olyan görcsökkel jár,hogy kiegyenesedni sem tudsz!!Életveszélyes is lehet.Nyugi biztos minden ok,nem is irtad,hogy nagyon görcsölnél.Én is igy féltem egyébként ez teljesen természetes reakció,ez az első félelem,aggodalom terhességnél,aztán ha tul vagy rajta jön más.19+2hetes kismama.
2010. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!