Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem mocorog a...

Normális, hogy nem mocorog a baba?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok, és eddig elég intenzíven mocorgott a baba, mára pedig szinte meg se mozdul, csak reggel rugdosott párat.

Ez mennyire normális?

Első baba, így kicsit aggódom. :(



2020. jan. 3. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Te minden nap ugyanolyan aktív vagy? Na látod! Nem kell aggódni!
2020. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon stresszes, hajnal óta megse mozdult a helyéről.
2020. jan. 3. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig intenzíven mocorgott minden nap és nem tudod semmivel sem felkelteni semmit nem mozgott ma akkor menj be a legközelebbi nőgyógyászati ambulanciára egy uh-ra. Lehet csak másképp fordult azért nem érzed.

Én mindkét gyermekemmel mentem 1-1 mert alig mocorogtak és megijedtünk.

2020. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél csípőset, igyál cukrosat, egyébként tudom milyen érzés ijesztő ha nem annyira aktív de sajna megesik. Ha nagyon félsz, irény a doki.
2020. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 17 hetes lehettem, mikor ugyanezen panikoltam. Fel hivtam a midwife-ot(vedono/szuleszno itt Angliaban), aki azt mondta, hogy van aki 20 hetes uh-n se erzi meg, ilyenkor meg van helye eltunni akar egesz napra, 24. hettol figyelik jobban, de menjek be ha nagyon nem mulik a para(persze este mikor hazajott apuka es elkezdett beszelni, egybol beindult a buli)

Azt is mondtak, hogy ha elol tapadt meg a placenta, akkor elofordul, hogy nem erzed annyira intenziven, vagy egyaltalan ilyenkor meg.


Tenyleg aterzem a panikot, pont igy voltam en is, ha nagyon idegesit menj be nezzetek meg, de szerintem csak ugy fordult, hogy pont nem erzed.:) 21+5 hkm

2020. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidegfrontkor mind a 4 lustizott nekem is, ne izgulj. 😊
2020. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta már bejelentkezett egyszer, anyum is megerősítette, hogy ezen ne aggódjak. :)

2020. jan. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!