Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7h kismami vagyok, és nagyon...

Ildi86. kérdése:

7h kismami vagyok, és nagyon kíváncsi vagyok hogy fiam vagy lányom lesz? Ez az első terhességem. Non stop hányingerem emelygesem van. Undorodok a húsoktól sajt tojástól. Inkább édesebb ételek jönnek be. Bal mellem durván nagyobb mint a jobb.

Figyelt kérdés
Kinek jött be a szódabikarbónát teszt? Nektek milyen tapasztalataitok voltak?

2020. jan. 4. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1 lányom, 1fiam van. Állandóan émelyegtem a húsoktól,kajáktól, parfümtől, kávétól mindkét terhesség elején. Tök ugyanazt éreztem, néha hánytam, sok volt a savam. Már azt hittük, h. második gyerek is lány lesz, de nem az lett. Amúgy tovább hánytam vele mint a lányommal.
2020. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A cicid nézesd meg. A többire már írtak a többiek.
2020. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én kicsit elkeseredett vagyok, mert alig tudok valamit enni. Mindentől kifordul a gyomrom. Régen imádtam a Bolognai spaggetit, ma viszont róka koma meglatogatott. Régen szerettem a húsokat halat sajtos tejfeles dolgokat. Most viszont rá se bírok nézni. A savanyú uborka látványától is öklendeztem. Régen nem voltam édes szájú bár most se túlzottan de mégis hamarabb megeszem a csokis kekszet, kinder pingvit és társait.
2020. jan. 4. 19:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Elsö gyerekünk fiú, vele ment a sós és savanyú, nem voltam rosszul sosem. Második gyerek lány, vele ment az édes és a sok narancslé, 6-8 hétig nagyon rosszul voltam.

Most a harmadik gyerekkel vagyok várandós, 15.hétben vagyok. 7-10.hétig nagyon rosszul voltam.. Édes és narancslé ment nagyon,mint a lányomnál, pedig most fiú lesz.

Nem lehet erre alapozni.

Ha nagyon türelmetlen vagy, csináltassátok meg az egyik Non-invazív prenatális tesztet ( Nifty, Trisomy, Prena) ott lehet kérni az eredmény mellé hogy mondják meg a nemét.

Mi megcsináltattuk, mert én amúgy sem akartam a kombinált tesztet, és így az eredmény mellé már 12+3 naposan a nemét is megtudtuk.

2020. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!