Lina63 kérdése:

Első uh, beutaló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval lett egy pozitív tesztem, mensi szerint 5hetes vagyok. December közepén voltam dokinál a szokásos éves vizsgálatokon. Telefonálni csak holnap tudok legkorábban. Viszont, hogy el tudjak menni uh-ra először sztk rendelésre kéne mennem, de nem szeretném, ha vad idegen orvos vizsgálna. 7éve van a mostani dokim, lányom is nála született. Csak anno mikor telefonálam akkor ő vette fel a telefont és mondta mikorra menjek, de ez mostanában aszisztense veszi fel.. ja és Győr. Köszi



2020. jan. 5. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mi a kérdésed?
2020. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom az asszisztens is tud adni időpontot. Amúgy ha van egy gyerek talan nem baj, ha 6 7.heten mesz dokihoz.
2020. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem... Beszélsz az asszisztenssel és elmondod, hogy szeretnél egy időpontot ultrahangra,mert terhes vagy.
2020. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi a kérdés.

A nőgyógyászati rendelés nem beutaló köteles.

Vagy állami vagy magán helyre mész, te döntöd el mit szeretnél.

2020. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elméletben sztk-s rendelésre kellene itt menni, hogy kapjak beutalót, mert azt kórházban csinálják... de hogy ezt valahogy ki lehetne játszani? Amúgy nem gond, ha 1-2hét múlva kapok, csak annyiban, hogy nem olyan a munkahelyem, körülmények ahol dolgozni lehetne. Főnököm meg képes lenne ki is rúgni, ha bejelentem, így csak akkor mikor megyek tp-re
2020. jan. 5. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem allapítja meg a terhességet, nem fog adni beutalót ultrahangra. Ha maganba mennél, akkor is ugyanez lenne a helyzet.
2020. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!