Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruálás mellett terhesség?

Menstruálás mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teszteltem nemvárt elött és pozitiv volt halványan 2 féle tesztet végeztem. Aztán elkezdtem barnázni 3 napig majd 2 napig menstruáltam aztán megint barnázás volt. Teszteltem amikor elmúlt és pozitív lett a tesztem. Megfagyott bennem a vér h most akkor mi van? Valakinek volt hasonló? Baba lett belőle, vagy méhenkivüli, vagy ciszta? Holnap beszélek doktorral remélem hamar ad időpontot!

2020. jan. 5. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémiai, de biztosat csak a doki tud mondani. Ha tud.
2020. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevesebb mennyiség (max menstruáció első napjához hasonló) vérzés lehet terhesség alatt is. Nekem mondjuk csak pecsételés volt (kb egy hónapon keresztül), de ezt a doki mondta. Lehet beágyazódástól, progeszteron hiánytól, hematómától, méhszájon lévő placentakezdeménytől, meg persze vetéléstől is.

Ha nagyobb mennyiségű volt, akkor esélyes, hogy véget ért a dolog.

2020. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a lányommal 10 nappal a nemvárt után kezdtem el vérezni, ugyanúgy 7 napig tartott, mint a menzeszem szokott, és majdhogynem erősebb volt. Problémamentes terhesség lett belőle... Az orvos is csak vállvonogatva annyit mondott, hogy "akkor máshonnan jött a vérzés". Szóval, hogy mitől van, az passz, de szurkolok, hogy neked is hasonló legyen :)
2020. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valahol mélyen a szívem mélyén még reménykedek!Már több mint egy éve próbalkozunk volt 2 terhesség ami nem maradt meg ez idő alatt. Jó lenne ha sikerűlne már végre :( jővőhét hétfőre kaptam időpontot majd megírom mi volt!
2020. jan. 6. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, szurkolok! majd mindenképp írd meg, mi volt :)
2020. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nos, mik voltak a fejlemények?:)
2020. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!