Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be lehet válalni 4-5-6....

Be lehet válalni 4-5-6. gyereket 40 évesen vagy 40-45 éves kor között, milyen vizsgálatok vannak szülésig életkor miatt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Igen, de minek?
2020. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 év körül leszek, mikor szeretnénk a negyediket.
2020. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Be lehet, de minek? Én örülni fogok, hogy 40-45 évesen mar önálló kamaszaim lesznek, nemhogy még szüljek egy kisbabát...
2020. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Én 40 vagyok és most teszteltem pozitívat, a 3. gyerkőccel vagyok várandós. Ha úgy alakul 4.-et is bevállalunk. Rengeteg féle plusz vizsgálat közül lehet választani a kockázatok kiszűrésére, erről az orvosodat kérdezd, hogy ott ahol élsz hol, milyen lehetőségek vannak és ő mit ajánl. Mi majd összetett genetikai vizsgálatra megyünk (vérvétel+ ultrahang) a 10. héten, után a 12. héten, tehát ez egy komplex vizsgálat. Ennek eredményeinek ismeretében döntjük el, hogy kell e még további vizsgálat vagy sem.
2020. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megéri kockáztatni? Lassan az unokákat kellene várni.
2020. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!