Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 43-44-45 évesen, be lehet...

43-44-45 évesen, be lehet vállalni 2 gyerek szülése után, még egy, vagy kettő, vagy három gyereket?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Belehet, mivel nem tiltja a törvény, de kérdés, hogy mennyire jó döntés lesz ez...
2019. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Még egyet esetleg nagyon max. 45éves korig,ha az új pasinak nincsen gyereke és közösen akarnak. De 2-3 szerintem az őrültség határát súrolja, főleg, ha van már 2 gyerek.

De mindenki azt csinál, amit akar.

2019. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az első mondja. Törvény nem tiltja ugyan, de végig kell gondolni, hogy egy 45 éves nő, már sem biológiailag, sem mentálisan nem olyan, mint egy 35 alatti nő.


Örökbefogadásnál is van maximális korkülönbség a szülő és gyermek között. Ez sem véletlenül van.


A gyereknek szüksége van a szüleire. Nem csak 18 éves koráig, hanem utána is.

2019. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Én nem szülnék lassan nagymama korban sorban gyerekeket...... tudom hogy sok 40+-os 30-as erőben van még minden, de a sorozatos gyerekszülés tuti nem 45 felé járó női szervezetnek való.
2019. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
En max egy gyereket vallalnek 40felett de csak ha nagyon muszaj, de inkabb azt sem. Nem tudom mennyi idosen szulte a kerdesben szereplo no a mar meglevo 2gyereket, de en most 39evesen fogom a masodikat es nagyon megterhelo ez a terhesség.
2019. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Már megint ment ezzel a provokálás?
2019. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy valaki ezt provokalasnak veszi. Tudod mennyien vagyunk, akik a poklok poklat élték meg a húszas éveikben mert hiaba szerettek volna nem nagymama korban szulni, megsem estek teherbe? Nagyon sokan. Es roppant sértő az, hogy valami hideg, érzéketlen karrierista pcsának gondolnak minket, holott siman csak meddők vagy betegem vagyunk (vagy a parunk az). Tudod milyen latni a sajnalkozo tekinteteket amikor latjak hogy pici babaval vagyok ujra öreg kismama..? Tudod miert sajnalnak? Ó, mert "csak" ennyi lesz köztük... Es erre mit mondjak? Egyszerűen ugy all ra az agyad x ev sikertelenseg utan, hogy ha nekiallok 2 evvel szules utan, lehet lesz megint 8 ev probalkozas es addigra 45lennek azt meg mar nem vallalom. Egy gyetekkel ia boldog vagyok, de ha a Jóisten ad kettot gyorsan boldog leszek.


Tisztelem a fiatal anyakat, eszem agaban nem lenne megkerdojelezni az anyai /szülői kompetenciájukat... de sose felejtsetek el nem latunk egymas eletebe. Az idos anya nem biztos hogy szorakozas miatt választotta ezt es a fiatal meg nem mind veletlen maradt ugy. Annyira sajnalom mar, hogy allandoan a magyarazni kell ezt.

2019. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
De mi a fenéért kellene neked bármit magyarázni??? Nem is értem. Kinek mi köze hozzá? Én 45 évesen szültem a fiamat, gyönyörű, okos kisfiú. És azért szerintem a mai világban negyveneseket nagymamának titulálni elég vicces... talán vidéken valahol...
2019. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te elolvastad rendesen a kérdést? Olyanokról van szó, akiknek már korábbról van gyerekük. Nem arról, akinek valami oknál fogva nem jött össze.
2019. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%

Anyukám 45 éves és októberben nagymama lesz...akkor miről beszélsz, hogy az ennyi idősek nem lehetnek nagymama korban? 😀 amikor ő volt 20 éves még nem az volt a “divat”, hogy 40 éven felül szülnek a nők...

40 fölött nem hiszem, hogy vállalnék több gyereket ha már van kettő.

24 éves 24 hetes kismama

2019. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!