Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ki hogy van? Hogy...

Kismamik! Ki hogy van? Hogy érzi magát? Baba kelengyével hogy áll aki hamarosan szül?

Figyelt kérdés
Aki tapasztalta már: szerintetek lehet érezni a szülés elötti napokban hogy lassan itt az idő?
2020. jan. 7. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nem


Én nem éreztem, pedig tudtam, hogy 1-2 nap és így, vagy úgy meg kell szülessen ( terminustúllépéssel szültem jócskán.. végül spontàn)


Most töltöm a 34 hetet.

Csomagokat nem raktam össze, de minden babaruha / textil kimosva, a nagy babakocsiját kell rendbetenni.

A hétvégén becsomagolok a kórházra, ellenőrzöm monden van-e

2020. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

"Kismami"


Ennek a szónak a használatát büntetném egy magasabb pénzösszeggel.

2020. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor még szerencse hogy nem a te dolgod az ilyen döntéseket meg hozni :)
2020. jan. 7. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez a 38. hetem. En 3 táskával megyek a korhazba (mivel nagy borondom nincsen). Kettő kész. A gyerek ruhás, textilpelusos meg a “tisztasagis”. Mert hogy kb csak branult nem nekem kell vinni, de nevetséges módon WC papírt pl igen. Szoval raktam el WC papírt, domestos kendőt, nedves wc papírt, tena betétet, eldobható bugyit, beteg alátétet , fertőtlenítő folyadékot kézre és bármire amire hozza kell nyulnom a kórházban, a gyereknek pelenkat, popsi törölt, sudocreamet stb. Cumisuvegeket, sterilizalo zacskót, baba vizet, tapszert, cumit, mellszivot és így tovább. Ami meg hatra van az az en ruhás csomagom meg tisztálkodási szereim. Meg nyilván az utolsó pillanatos dolgok.
2020. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn szombatra vagyok kiìrva,de nem èrzem jelèt se,hogy jönni akarna.A kòrhàzi csomag fèlig van összepakolva( babànak ruha, pelus, popsitörlő, nekem hazamenős ruha ès betèt)tegnap kezdtem neki, de ma semmit nem pakoltam. A fèrjem tiszta ideg, hogy bàrmikor szülhetek, ès neki kell majd összepakolni a csomagot😅 Első baba lesz,apàs szülèsre kèszülünk (ragaszkodik hozzà hogy bent legyen). Izgulunk màr, mikor akar jönni :)
2020. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma veglegesitettem a csomagokat, már csak az aparuhat kell megvenni gyogyszertarban, meg a kajat is betettem :)

Rengeteg a cucc, mint itt irja is valaki, mindent nekem kell bevinnem, csoda, hogy enni adnak. Es ez kicsit kevesbe volt igy az elso ket szulesemnel, ott nem kellett apolo cuccot es pelenkat vinni, meg le is csesztek, hogy miert van a gyermekagyra 2 taskam is (2 sima sporttaska, kismeretu) es kulon egy kicsi hatizsak a szuloszobara...

Most jelenleg 2 nagyobb sporttaska lesz a bentfekvesre, egy hatizsak ugyanugy a vajudaskor, amit haza fog vinni a ferjem, plusz egy kulon kis szatyorba fer csak bele a kaja, amit viszek. Tapasztalat, hogy sajnos nagyon tre ennivalot adnak, ki kell egeszitenem, inni meg kellemesebb uvegbol a sajat vizem, mint kiszaladgalni a csaphoz...

2020. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok, nem nagyon tudnam utolag se megmondani, volt-e ilyen jel.

Meg hozzateszem, nagyon minimal modon pakoltam, minden praktikat bevetettem, csak a legszuksegesebbet raktam el es egyebkent erre megy el a legtobb ido, hogy helyet probalunk menteni. Es miutan vegre sikerul, ugyis megint beszolnak, milyen sok a cucc.

2020. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!