Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen vagy úgy általáb...

Szombathelyen vagy úgy általában, h. van a cukorterhelés? Hány dl-es pohárba kell meginni? Lehet elötte enni? Utánna inni? Én Szombathelyi vagyok és hamarosan mennem kell.

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad előtte enni. Leg elsőnek kell érkezni, hogy el tudjanak végezni veled. A terhelés ideje alatt (2 óra) pár korty vizet lehet inni ha szükséges, de mást nem. Amikor leveszik másodszorra is a vért, akkor utána már lehet enni is.
2019. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ,hány dl kell meginni?2-3dl és félig cukor?Vagy?Köszi😊
2019. szept. 16. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. 3 dl vízben 75 g cukrot kevernek el, és azt gyorsan kell meginnod.
2019. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mondjuk én azt csináltam, hogy előtte nap felhívtam őket, és mindent kikérdeztem. De a védőnődnek is tájékoztatnia kell a részleteiről.
2019. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Laborosként írok: enni semmiképpen se egyél. Semmit. Vizet igyál nyugodtan.

Kb 2,5-3 dl vízben szokás feloldani a cukrot. Mi előre feloldatjuk otthon a kismamákkal hogy ne húzzuk az időt vele. De vannak laborok ahol ezt nem szeretik, szóval ennek érdemes utána kérdezni. Maximum 10 perc alatt meg kell inni.

Utána nagyon pici vizet szabad inni, ha nagyon nem bírod nélküle. De se enni, se inni, se sétálni nem szabad utána.

Szoktak ajánlani a citromlevet is bele, úgy ihatóbb. De igazság szerint szakmailag erősen megkérdőjelezhető. Ebbe nem mennék bele. Ha ott engedik akkor használd.


Én a magamét citromlé nélkül ittam. És bár utálom a cukros lötyiket (mindig vizet iszom) azt mondom hogy kibirható.


Ha esetleg kihanyod azt jelezd ugyanis akkor értékelhetetlen lenne a vizsgálat.

2019. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!