Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Magzati növekedési elmaradás eszközös, ultrahangos szűrése.
2020. jan. 7. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőre azt, hogy uh-val alaposan ellenőrzik a gyerek méreteit.
2020. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem jelent semmi bajt??
2020. jan. 7. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondanád, hogy ezt pontosan hogyan kaptad ezt a (feltételezem) leletet? Kitől, mikor, mit mondott stb? En csak feltételezni tudom, hogy volt egy uh ahol kisebbnek mertek a gyereket és ezért rá szeretnének nézni valami jobb géppel, vagy hozzáértőbb szakemberrel (?)
2020. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam 28hetes ultrahangon és ott volt le írva ez. Z3640 magzati növekedés elmaradás eszközös! Mondták hogy pici baba lesz de semmi olyat nem mondtak ami rossz lenne vagy is hat én kérdeztem hogy baj van vele és azt mondták nincs de még is ezt írták rá ez miért van?
2020. jan. 8. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja akkor ez csak annyi, hogy kisebb a babad, mint az átlag, rögzítettek milyen géppel csináltak az uh-t azt ennyi. Senki nem esett kétségbe. Neked sem kell. Ha nagy lenne az eltérés hidd el már egy jónevű központi kórházban csucsulnel mindenféle kivizsgálásokon. Magyarországon nagyon bevedik magukat a dokik ha valami nem ok azonnal tovább küldenek.
2020. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!