Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.heti genetikain tarkóredő...

12.heti genetikain tarkóredő 2,6 mm, Prena teljesen negatív, lehet gond?

Figyelt kérdés

12+4 naposan voltam ma genetikain, ahol minden rendben volt egyébként és semmit nem találtak, a tarkóredőre mértek 2,6 mm-et és 170 volt a baba szívfrekvenciája, ezek miatt majd magzati szív ultrahangot javasolt a doki, semmi mást nem, mert a Prena tesztünk negatív lett. Azt mondta mindkét érték határon van, de azért nem teljesen nyugodtam távoztam..


Nálatok volt hasonló tapasztalat?


máj. 10. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem 3 alatt kell lennie? Nem kell feltétlenül izgulni, de a Prena sem néz mindent, főleg az alap csomag. Több fejlődési rendellenességnek is lehet jele a megvastagodott tarkóredő. De hát ha a határon van, akkor ezek szerint még jó.
máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12+6 naposan voltam és azt mondták 3mm alatt kell lennie.
máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Első, a Prena Plus-t csináltattuk, nem az alap csomagot, szóval ez kb mindent megnézett.

máj. 10. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor én nem aggódnèk a helyedben. Szurkolok, hogy minden rendben legyen.
máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem aggódni, köszönöm :)
máj. 10. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 mm alatt kell lenni a tarkoredonek. Nekünk 2,5 volt, teljesen egészséges a már lassan 7 hónapos babám.
máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# az lemaradt, hogy pár nappal hamarabb is mentünk, mint te, nem emlékszem, pontosan mikor, 12+2n, vagy 12+4-en talán. Ez semmit nem jelent szerintem, fölöslegesen ijesztgetett a doki, de hamarosan erről meg is bizonyodsz. :) ja és mi semmilyen egyéb tesztet nem is csinaltattunk, csak a genetikai uh-kra mentem el, nekem ennyi elég volt megnyugtatasnak, ne idegeskedd végig az egész terhességet.
máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó! :)
máj. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!