Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj 1000 30 hetesen?

Méhszáj 1000 30 hetesen?

Figyelt kérdés
Holnap kell befeküdnöm infúziós kezelésre plusz kapok tüdőérlelőt. Nagy a baj? A nullás értékek nem azt jelentik hogy zárt a méhszáj?
2020. jan. 7. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájak zártak, viszont a méhnyak 1 cm-re van rövidülve.
2020. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De,azt jelenti. A méhszáj zárt, a méhnyak van megrövidülve 1 ujjnyira. Ezzel simán végig is viheted a terhességet. Szerintem ne ijedj meg, valószínűleg óvatosságból kapsz tüdőérlelőt. Persze az egyéni körülmények mindenkinél mások, de nekem is 30 hetesen volt visszatartás meg tüdőérlelő, 2 ujjnyira nyitva volt a külső méhszájam,a belső meg 1, ujjnyi volt. Aztán úgy visszatartottak, hogy indítani kellett és nem ment magától semmi, sürgősségi császárral született a kislányom. A patológián az egyik szobatársam 26 hetesen már szintén 2 ujjnyira nyitva volt, neki az előző terhessége problémás volt, így már bent feküdt a 20.héttől. Időre szült végül. Szóval szerintem nincs baj :)
2020. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ vannak-e görcseid, vérzel-e.Van olyan aki ilyen értékkel túlhordja a babát, van akinek napok, vagy hetek alatt elindul a méhszájak nyílása is.Ha nincsen panaszod, akkor úgy gondolom, hogy az orvosodtól ez csak óvintézkedés.Valószínű hogy pár napot bent leszel, megfigyelnek, megkapod a tüdöérlelőt, megnézik, hogy nem-e nyílnak a méhszájak, aztán ha minden ok akkor haza engednek, de szigorúan pihenned kellesz majd.
2020. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, #2 a megnyugtató választ pedig Külön köszönöm! 😘 Remélem mi is hasonlóan végig visszük😊
2020. jan. 7. 18:45
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Görcsök miatt mentem be, felfázás miatt igazság szerint, vizsgálaton derültek ki ezek a dolgok, 3 hete még 3000 volt az érték :(
2020. jan. 7. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 18. héten volt 1012 (tölcsérképződés), és a 38. hétig kihúztuk. Igaz, engem azonnal műtöttek, és onnantól a végéig szigorúan feküdnöm kellett.
2020. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Hol vizsgáltak? Van még olyan hely, ahol fizikális vizsgálati leletre adnak visszatartót? Anyám borogass...

Meg kellene mérni UH-val a méhszájat, ha 25 mm feletti, akkor békén kellene szépen hagyni.

2020. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vidéken vizsgáltak, körzeti kórház! Szabolcs megye, Fehérgyarmat.. Remélem azért mindenek előtt holnap uh-al kezdenek..
2020. jan. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!