Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100-as méhszájérték 31+4...

2100-as méhszájérték 31+4 hetesen? Aki hasonló cipőben járt meddig húzta, milyen terápiát javasoltak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál az utolsó genetikai ultrahangon, de előtte megnézte a méhszájamat, mert szerda este barnáztam. Három hete nézték először, akkor még 3000 volt az érték, de tegnap már 2100. Velfemet javasolt, illetve továbbra is szednem kell a magnéziumot. Aki hasonló cipőben járt, meddig húzta és milyen terápiát javasoltak?

2019. dec. 20. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
38. hétig húztam. Mondjuk én nem barnáztam és szednem se kellett semmit. Csak sokat pihenni.
2019. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 hetesen lett ennyi.

39 hetesen (1333-as méhszájjal) indítani kellett.

2019. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a barnázás két alkalommal volt, először csak egy nyálkás pici pötty, másodjára szintén nyálkás pici pötty, de öt apró volt, amikor pisilni mentem szerda este. Előtte és utána semmi, minta elvágták volna, így inkább megemlítettem a dokinak és a vizsgálat után mondta, hogy egy kicsit megnyílt.
2019. dec. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!