Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismama vagyok....

27hetes kismama vagyok. Mondta az orvosom és a védönő hogy a vérnyomásom ne legyen több 130-nál mert befektetnek a kórházba. Ma mértem és pont 130 még van 3hónapom a szülésig. Mennyi lesz még ezután? Pedig nem idegeskedem.

Figyelt kérdés
Valóban befektetik az embert ilyen esetbe?
2008. nov. 19. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem fognak emiatt befektetni.Nekem is állandóan magas a vérnyomásom és nem mondták hogy emiatt be kellene feküdnöm.Elöbb kapsz valami gyógyszert és ha azután se javul,esetleg akkor.Boldog babavárást és kitartást
2008. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem a dokinő 140 et mondott.azért ma magasabb volt nem biztos, hogy holnap is annyi lesz.Nekem minden nap változó.Ha a dokid azt mondta, hogy befektet akkor lehet hogy be is fog.A magas vérnyomás nem jó.De szerintem is kapsz rá gyógyszert.pihenj sokat, és igyál rengeteget.boldog babavárást.

2008. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Boldog baba várást és köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2008. nov. 19. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

140tol vagy veszelyeztetett terhes, akkor bezony befektetnek, es beallitjak.


a terhes kismamak alap vernyomasa +10, szerintem a 130 még belefér, csak feljebb ne menjen!


amugy sokszor mondjak, hogy a magas vernyomas igy rossz ugy rossz, nekem 80-90 volt a vernyomasom, elso trimiszterben hol a rosszulletek miatt, hol az alacsony vernyomas miatt szedultem, hat hurra.. és akkor jon az aposom, es mondja, hogy hát milyen jó az alanyos vernyomas, nagyon helyes, hogy az van.. ki tud kergetni a világból vele

2008. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!