Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy néz ki 3-as ikreim lesznek...

Ugy néz ki 3-as ikreim lesznek. Nagyon félek, Meg ijedtem ettől most. Meg nincs gyermekem így elsőre "nagyon "jól sikerült.! Vannak itt olyan anyukák akiknek 3-as ikrek születtek? Milyem volt a terhesseg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ohh nekem nincsenek ikrek sem, de gratulálok, kitartást és egészséges terhességet és babákat kívánok 🤗 az eleje biztosan piszok nehéz lesz majd, de úgy tudom ilyenkor az állam is biztosít segítséget a kismamáknak szules utánra.
2020. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez csodálatos én tiszta szívemből gratulálok😊
2020. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

biztos sok nehézség lesz - utána meg vidámság is: ők 4-es:

[link]

2020. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hármas ikreink vannak. A terhesség könnyű volt, de 24.héttől kórházban feküdtem, mert itt ez a protokoll. 34.hétre születtek, ketten egészségek, harmadikuk halmozottan sérült. Csak olyan kórházban szülhetsz, ahol van pic. Nekünk szerencsénk volt, hogy ilyen sokáig bírtuk együtt és problémamentes volt a terhességem.

A terhesség egyébként semmiség volt az első pár hónaphoz képest. Utána volt egy nyugodt időszak, aztán másfél éves koruktól megint sokkal nehezebb lett. De nálunk extrán nehezített a terep kislányunk állapota miatt. Tesói oviba járnak már, ő viszont 0-24-ben ápolást igényel.

Kitartást kívánok! Az kelleni fog!

2020. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah es gondozót adhat a település, de nem kötelező. A legtöbb helyen nem adnak semmit, legalábbis a hármas ikres csoportunkban ez a jellemző mostanában, ahogy írják a friss szülők. Ahol adnak is, ott is pár hónapra és napi 2-4 órában. Nagyon ritka az, ami régebben volt, hogy 1-2 évig napi 8 órában adtak segítséget. Mi pl egyszer kértünk egy hónapra, mert műtötték a kislányunkat, a lábadozás alatt nagyon nehéz volt vele, szondán tápláltuk stb, de egy hónapra se kaptunk embert. Úgyhogy ennek kérdezz utána és készüljetek arra a lehetőségre is, hogy magatoknak kell mindent megoldani. Most is van egy pici babás hármas ikres anyuka. Férj külföldön dolgozik, nagyszülők nem élnek, egyedül van a babákkal anyuka. Egyikük beteg, rengeteget van kórházban, de ők sem kaptak segítséget.
2020. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömékről cikk:

[link]

2020. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm halmozottan sújtott a hármasikerséggel :) Dokumentálta a terhességet és szülést, olvashatsz tőle sok hasznos dolgot [link]
2020. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Vegyétek fel a babavárót, ingyen 10 misi a betöltött 12. héttől.
2020. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező? 3-mas ikreid lettek?
2022. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!