Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor keményedik...

Milyen érzés mikor keményedik a has?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, már a 17. Héten éreztem a mocorgásokat. Első baba!

Legalul azt érzem mikor lefekszem, hogy mintha a baba kinyomná magát és erősebben fáj, de pár másodperc múlva elmúlik.

Ez már lehet keményedés?

Holnap megyek ultrahangra.



2020. jan. 7. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Az később van. 25 het utan vagy 30 hét után változó. Te a baba mozgását érzed szerintem
2020. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem keményedés. Nekem emlékszem, egyszer nagyon durva volt, azelőtt én sem tudtam milyen az. Csináltam a dolgom, egyszercsak mintha összerándult volna, teljesen bekeményedett az egész hasam, összegörnyedtem, még fájt is, azonnal elbicegtem az ágyig lefeküdni. Pár perc múlva elmúlt.
2020. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat? Szörnyű. Én nagyon utáltam azt az érzést. Mintha egy nagy kő lenne a hasam helyén.
2020. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon későn jött elő bőven a 30. Hét után. Azok a kis feszülesek amik korábban vannak semmik. Amikor bekemenyedik akkor lesz egy szép nagy tégla a hasad helyen. Nekem esküszöm meg szögletes is néha. És ha hozzanyulsz akkor tényleg betonkemeny. Nekem amúgy nem faj. Inkább csak kellemetlen.
2020. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első babánál a 20. Hét környékén kezdődött, a másodiknál már 12.héten!

Mindkét terhességnél elkezdett kinyilni a 36.het környékén a méhszáj fájdalom nélkül. A második terhességnél annyira, hogy a 39.hetre 3.5 ujjnyira nyitva volt már a mehszajam, na akkor a dokim már nem mert hazaengedni...

Leírtak alapján neked is keményedett a hasad. Nekem általában háton fekve volt és eléggé aszimmetrikus lett a hasam tőle. Ahogy írták olyan mintha eg nagy kő lenne az egész has

2020. jan. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8.héten kérdezte a nőgyógyászom, hogy vannak-e görcsök vagy keményedés. Azt se tudtam mi az. Szóval szerintem lehet hamarabb is.
2020. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg fogod ismerni nyugi. Nekem mindkét terhesség alatt már huszonpárhéttől voltak keményedések, jó sok, rengeteg magnesii citriciit szedtem rá. Amúgy nem csak egy ponton mint amikor kinyomja magát, hanem.az egész hasad bekeményedik, mintha egy nagy izomgörcs lenne az egész hasad, aztán 1 percen belül szépen felenged.
2020. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!