Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki várandósan a...

Volt valaki várandósan a Sárvári fürdőbe? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki nekem esik, hogy milyen felelőtlen vagyok mert fürödni merek terhesen annak elmondom az orvosom megengedte. Nem 50 fokos medencében akarok tengődni. Az érdekelne, hogy aki kipróbálta a kismama masszázst az leírná e, hogy megérte e a pénzt vagy feleslegesnek éreztétek utána? Illetve milyen kezeléseket vettetek még igénybe? Én szeretnék lábmasszást is majd hisz az nem árt a babának.
2020. jan. 9. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Fürdőben. A hol? kérdésre felelő rag illik a szóhoz a szövegkörnyezet szerint.
2020. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Biztos, hogy nem mennék, nem igaz, hogy ezt a 9 hónapos nem lehet kibírni, ezen kívül bármikor mehetsz életed során, mi is rendszeresen járunk.
2020. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Írta, hogy nem fürödni megy, gondolom amíg a párja fürdik, addig ő megy masszázsra, kezelésekre. Szerintem nyugodtan menjetek, még most egy jó kikapcsolodás lesz nektek.
2020. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyelvtan leckét első, a lényeget fogtad meg :)

Kedves második, nem hiszem hogy 9 hónapig nem csinálhatok semmit sem csak az ágyban heverjek mert jaj gyereket várok. Nászútra mennénk pihenni, kirándulgatni a környéken és igen a drága férjem tud fürödni, én meg masszázsra akarok menni, arcmaszkokkal pihenni illetve a medence szélén ülve a lábamat áztatni. A várandósság nem betegség, hanem egy állapot. Persze a legjobban vigyázok mindenben de ami neki nem árt de nekem jól esik azt miért ne tehetném.

2020. jan. 9. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
1. vagyok: a nyelvtanleckét egybe írják :D
2020. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Én 5 hetesen, 8 hetesen és 13 hetesen is voltam fürdőben és az elején még igen a melegvízbe is bele mentem. Semmi bajom nem lett tőle. Mi a zalaegerszegi termálfürdőbe járunk és sokan sincsenek és tiszta is a víz! A fürdés előtt és után mindig intim tőrlővel megmosom magam odalent és semmi bajom nem lett. Sőt itthon is fürdőkádban fürdök és az se az a kimondottan hidegvíz hanem az a kellemes meleg :)

A masszázs részhez annyit, hogy túl erős masszázsra ne menj mert az okozhat kisebb fájdalmakat. Szerintem a hát és lábmasszázs simán belefér. A sárvári fürdőben eddig kétszer voltam igaz nem terhesen, de a láblógatás és szerintem a fürdés is simán belefér.

Mindent lehet csak ésszel kell csinálni én is ezen az elven vagyok :)

2020. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy nem, nem lehet kibírni. En nyáron a nyaralónkban voltam és úsztam is és meg hullammedenceztunk is és meg itt vagyok. Érdekes, mikor arról van szó, hogy a kismama táppénzre akar menni mert 20 kg-os ládákat emelget akkor egy kényes mihaszna, ha netán strandra menne vagy lábat áztatni, akkor meg már jajj. Egészséges terhessegnek ennyi nem árt. Azt meg nem a gyakorin fogjak megmondani, hogy a tied egészséges e. A dokid megmondta, így minden ok. Amúgy szerintem próbálj ki mindent is amire lehetőséged van, mert utána jó ideig nem rólad fog szólni az életed. Addig kell kihasználni a lehetőségeket amíg adottak. Gondolj bele, vajon mennyi idő múlva tudsz megint elmenni a férjeddel kettesben valahova? En olyan masszázson meg nem voltam ami nem érte meg az arat 😉
2020. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sem volt róla még, hogy terhes vagyok, akkor voltam ott hat napot szilveszterkor.
2020. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező! Csak nehogy jöjjön a következő ostoba kérdés, ha összeszedsz valami nyavaját. Senki sem mondta, hogy a terhesség betegség, de az ilyen fürdők kifejezetten NEM ajánlottak.

Ha ilyen okos vagy, akkor miért kérdezel?

2020. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mint írtam korábban is, hogy nrm fogok fürdeni tehát nem értem honnan szedek össze majd nyavalyát. Ennyi erővel az utcára se menjek ki mert ott is összeszedek bármit. Illetve ha értelmezed a kérdést nem azt kérdeztem, hogy mehetek e vagy nem hanem, hogy kinek milyen tapasztalata volt, meg hogy milyen más szolgáltatásokat vehetek majd igénybe a kismama masszázson kívül.
2020. jan. 12. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!