Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gátmasszázsolaj, málnalevél...

Gátmasszázsolaj, málnalevél tea? Tapasztalatok/vélemények ezzekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az olajat kezdhetem a 34. héten már? Gondolom ártani nem árthat, ha használni nem is biztos hogy mindenkinél használ? És a teát? Azt ugye csak a 36. héttől? És a Magne B-ről is a 36. betöltött hét után érdemes leállni-ugye?
2009. febr. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neten olvastam 32.-34. héttől napi 0,5-1 liter málnalevéltea. 38.héttől heti 1 szalmavirág gőz ülőfürdő.Nem tudom személyesen mennyire hatásos de nagyon sokan dicsérik.
2009. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minkettöt nyugodtan tudom ajánlani,ugy ahogyan leirtad.Könnyü szülést kivánok.
2009. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat! Szalmavirág-gőz? Erről még nem hallottam...
2009. febr. 25. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!En tegnap voltam a dokimnäl,es az gätolaj hasznälätät a 34.dik hettöl ajänlotta es a teät is(igaz,nekem egy tea kevereket ajänlott,amiben van mälnalevel is)!A magneziumot viszont azt mondta nyugottam szedjem meg 2-3 hetig!

33 hetes kismama

2009. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor a gátmasszázsolajat ma el is kezdem ( a 35. hétben vagyunk )
2009. febr. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!