Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki várandósan a...

Volt valaki várandósan a Sárvári fürdőbe? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki nekem esik, hogy milyen felelőtlen vagyok mert fürödni merek terhesen annak elmondom az orvosom megengedte. Nem 50 fokos medencében akarok tengődni. Az érdekelne, hogy aki kipróbálta a kismama masszázst az leírná e, hogy megérte e a pénzt vagy feleslegesnek éreztétek utána? Illetve milyen kezeléseket vettetek még igénybe? Én szeretnék lábmasszást is majd hisz az nem árt a babának.
2020. jan. 9. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Annyi eszem van, mint neked a kérdéseddel, tudod, létezik a fürdőnek honlapja, fel kell lépni és olvasni, tájékozódni (!!) lellene. De persze minden egyszerűbb, ha más rágja a szádba.

Élvezetes lesz, hogy a párod fürdik, te meg nézed a medence szélén (jajj) ücsörögve.

Kellemes pihenést!

2020. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!