Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lenti cikkről mi a véleménye...

A lenti cikkről mi a véleményetek kismamák,11 sikertelen lombik után Pataki Zita erőt ad, sorstársának?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 9. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy a média már megint olyanba vájkál amihez senkinek semmi köze. A főszereplők meg boldogan kitárják a családi problémáikat egy kis zsozsóért.
2020. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy bullshit cikk. Hány meg hány nő megy át ezeken, hogy gyereke lehessen. Nem kell hőst csinálni belőle...vagy akkor mindenkiből. És igen, a lombik injekciókkal jár... Nem is kevéssel. A hormonkezelés meg valakire így, valakire úgy hat. Egy biztos, ha valakinek sikerül, akkor még többet fog hízni 😂
2020. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
#1 Mondjuk azt sosem értettem miért baj ha vmás is tud mondjuk az én nehézségeimről?? Én kevesebb leszek általa? Más több? Mi hátrányom származik belőle?
2020. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
3 as. Nem nekik származik bajuk. Hanem a majdani sikerült gyereknek. Azt fogja hallgatni az iskolában hogy a szülei kiteregették a születési körülményeit meg a család magánéletét.
2020. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a hónapban lesz a 9. lombikunk. Én sosem híztam a hormonoktól, mert jobban odafigyeltem a kezelések alatti étkezésemre. Hogy injekciózni kell? A lombik ezzel jár. Nem ők az egyetlenek, akik ezt csinálják. Hogy belilul? Igen, előfordul, ha eret talál éppen az ember. Ez is vele jár... Nekem a legutóbbi stimulációm napi 6 injekcióval ment.

Összegyűjtöttem őket az év folyamán. Brutális mennyiségű... (3 inszeminációból, és 8 lombikból). Több, mint 1000 fecskendő, tű gyűlt össze, amit mind magamba böktem, és még nincs vége. Ennek a látványa azért tényleg döbbenetes. Majd ha véget értek a megpróbáltatásaink, lefotózom, hogy milyen áron jutottunk el a gyermekünkhöz, csak aztán viszem el megsemmisítettni.

Nagyon sajnálom Pataki Zitát, és mindenkit, akinek hasonló utat szabott ki a Sors, de az az igazság, hogy az Ő történetükben meddőség kezelés szempontjából nincs semmi különleges. Ezek a dolgok nap, mint nap megtörténnek egy meddőségi klinikán sajnos egyre több nővel. Van, akinek meghozza a várt babát, és van, akinek sajnos sohasem. És vannak olyanok, akik ott szembesülnek a lesújtó hírrel, hogy még lombikkal sincs esélyük terhességre... Ahány pár, annyiféle történet létezik. Mindegyikről lehetne filmet készíteni.

2020. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Pataki Zitának amúgy 9 lombikja volt, de nem baj.

( [link]

2020. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem már sok Pataki Zita, és a meddősségre felépített műsorai. Egy darabig szimpatikus volt, most már azt érzem, hogy valamit ő is szakítani akar, ha már nem sikerült a gyerek. Sok. Nekem.
2020. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 Tök valószínű, hogy a gyerek osztálytársai majd régi sikertelen lombikos videókat fognak nézegetni Youtube-on...
2020. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy biztos rohadt nehéz lehet, hogy nem jön össze a gyerek, akire úgy vágysz. Én csak 2 évig vártam a fiamra, végül spontán fogant, de nagyon sokszor kiborultam. Nem baj, ha beszélünk ezekről. Miért lenne ez tabu? Nagyon sok embert érint és szerintem igenis kemény lehet ez a sok hormon és vizsgálat. Ember-és házasságpróbáló. És amúgy ott van Annoni Zita, nekik is sikerült végül. Sosem volt nekem szimpatikus, de szívből örültem, hogy terhes lett. Nem baj, ha érőt adnak egymásnak a lombikos nők. Inkább a motiváció, mint az állandó bántás és leszólás.
2020. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Nekem is túl sok volt valahogy az egész.

Azt meg egyáltalán nem értettem meg, hogy amikor az utolsó beültetése volt, elutaztak valahova.(ha jól emlékszem)

Nekem ismerősöm, amikor beültetésre utazott, abba a városba, ahol a másik lakásunk van, odaadtuk nekik a kulcsot is, hogy ne utazgasson, ne mászkáljon, feküdjön pár napot.

Ott sikeresen végződött a történet, persze, nem mondom, hogy csak ezért.


A lombik sajnos erről, ilyen tortúrákról szól.

Nekem is kék-zöld-fekete volt a hasam, amikor szúrkáltam magam ...


Sajnos nekem Pataki Z.nagyon maníros, és affektáló,mindig azt éreztem rajta, hogy tipikusan olyan ember, aki ha nincs probléma, akkor csinál magának.

Persze, ez csak az én benyomásom vele kapcsolatban.

2021. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!