Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvízszivárgás vagy csak...

Magzatvízszivárgás vagy csak hüvelyváladék?

Figyelt kérdés

Tegnap a front miatt iszonyatos görcseim voltak, nedves is lettem nagyon. Ma ugyanez a helyzet. Megtörlöm magam, utána megint nedves vagyok. A görcsök elmúltak… Lemegyek később a patikába és veszek tesztet… Ha esetleg szivárog akkor hívjak mentőt?

Első terhességem, 37 hetes kismama vagyok.


máj. 21. 06:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Viz szeru vagy milyen az allaga?


Ha szivarog akkor egyertelmuen korhazba kell menni.

máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szagtalan, vízszerű. Most viszont elállt. 😅
máj. 21. 06:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol lehet huvely valadek is.. nekem is ilyen most , es nem magzat viz .

Azert vegyel tesztet vagy nezesd meg magad , nehogy tenyleg magzatviz legyen. 🙂

máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz mert a betét teszt ha van bavi akkor is zöldre vált
máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Múlthéten vettek mintát, és negatív lett. Nincs baci elvileg. De ha visszatér a görcs akkor bemegyek a sürgősségire. :)
máj. 21. 07:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló a 30. hét után, de valószínűleg csak hüvelyváladék volt, mert nem színeződött el a teszt (amit nálunk egyébként sehol nem találni patikában, csak a Rossmannokban).

Amikor később tényleg a magzatvíz szivárgott, azt nem tudtam nem észrevenni, mert véres volt...

máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől én nem tudnám biztosra mondani, mi volt.

Én csak ahhoz fűznék kommentet, hogy ha valóban elmész az ügyeletre, kérd, alaposan vizsgáljanak meg.

Nekem valóban a magzatvíz szivárgott. Bementem, majd a doki kiröhögött, hogy a magzatvíz vagy elfolyik, vagy nem. Olyan nincs, hogy szivárog.

Vizsgálat nélkül kb elhajtott, mert ha a magzatvíz folyt volna el, az nem ilyen lett volna.


Este bementem görcsökkel, addigra egy csepp magzatvíz volt kb. Majdnem ott maradt a babám.

máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En voltam bent a szuloszoban magzatviz szivargas gyanujaval pont 36-37 hetesen es ott azt mondtak, hogy ha kohogok akkor spriccel. Vegul nem magzatviz volt. De mindenkepp vizsgaljanak meg.
máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy magzatvíz vagy folyás, ilyenkor van akinek bő, vizes folyása van. Bármelyik lehet. Én bementem, mert jóslóztam is és "hullámokban" éreztem a nedvesedést, nem volt brutál sok, (de átnedvesedett a tisztasági, aztán elállt, majd megint) színtelen, picit édeskés illatú folyást. A magzatvíz szivárgott mint kiderült, vittek is a szülőszobára, ahogy felfeküdtem az ágyra, hogy rámtegyék a ctg-t el is folyt a víz.
máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a dokim azt mondta, hogy a magzatvíz olyan mintha egy pohár vízzel leönteném a làban és nem áll el bárhogy próbálkozok.

Viszont vizes folyás simán lehet.

máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!