Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi terheléses cukorviz...

Terhességi terheléses cukorvizsgálatnál kötelező meginni a cukros vizet, vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés
Én semmilyen körülmények között nem eszem/iszom finomított cukrot, finomítatlan is csak keveset és ha nagyon muszáj.
2010. júl. 21. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan módszer is amikor tejet+zsömlét kell enni, inni. Kérdezd az orvosodat.
2010. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én tejet + zsömit ettem a vizsgálatnál. Nekem a doki ajánlotta.
2010. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megbeszélheted az orvosoddal a tej és zsemle dolgot, bár az pontatlanabb módszer, de ha nincs oka gyanakodni terhességi diabéteszre, akkor talán belemegy.
2010. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a zsemle+tej dolog tényleg nem a legmegbízhatóbb.

Nekem levették a vért éhgyomorra, majd megettem egy kakaóscsigát+ 2dl kólát, után 2 óra múlva újabb vérvétel. Ez jobban hasonlít a terheléses cukorhoz( cukroslöttyhöz), és megbízhatóbb eredményt is ad.

Kérdezd meg a nődokidat!

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mii??kakaóscsiga meg kóla???huu legközelebb ezt választom:)ha lehet...katasztrófa volt a cukros víz...
2010. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. júl. 21. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
álunk pl nem lehetett választani. Csak a cukros lötyi volt a lehetőség. Annyira nem borzalmas pláne ha belefacsarsz egy fél citrom levét!
2010. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én cukros citromos teát ittam, egész jó volt :-D
2010. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem majd csak 6hét múlva lesz, de a barátnőm aki júniusban szült citromlevet vitt magával!:)

Még is kellemesebb egy limonádé..!:)

2010. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is tej+zsemle megoldás van.
2010. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!