Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség Lehet, hogy...

Első terhesség Lehet, hogy még nem vagyok 6 hetes kismama?

Figyelt kérdés

Elméletileg 6hetes 5napos kismama vagyok. Viszont a doki 3 nappal ezelőtt csak petezsákot látott semmi mást. Van még esély a babára?

Utolsó menszesz november 24-én volt.

December 22-én kellett volna megjönnie, dec 24-én egy negatív tesztem volt, majd dec 28-án 3 pozitív tesztet csináltam.

Most január 7-én voltam dokinál. Hüvelyi uht csinált. A papíron az szerepel hogy 6mm-es petezsák látható, benne sem szikhólyag, sem embrió csomó nem látható.

Kontroll 2 hét múlva


Szerintetek van remény?



2020. jan. 10. 11:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor jó, reméljük így is marad :) írj majd néha,hogy mi a helyzet, nem sokkal vagyok előtted, ma 11+1 :)
2020. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én is beszâlnèk a beszèlgetèsbe.

Pont ma vagyok 6 hetes.

17.en voltam dokinàl akkor még csak petezsàkot làtott.

Kedden megyek megint nagyon vàrom és nagyon fèlek.

Cica fàjàs és néha puffadàson kívül semmi problèmàm. Nagyon vàrom hogy lássam őt és hogy puljàljon a kis szíve.

Màsodik baba 10 hónapot vàrtunk rá.


.do.

2020. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, rendben lesz minden. :) gratulálok!
2020. jan. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es, mi lett az uh-n?
2020. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
És a kérdezővel?:) én vagyok aki 11+1-nek írta magát,elírás,akkor voltam 10+1, ma már 13+1 és a héten voltunk gdnetikain,minden rendben, azt is mehmutatta,hogy kukacos :)
2020. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

10+1-be léptünk be. Minden rendben eddig :)

38 mm nagy már :)

Màrcius 2-án kell mennünk legközelebb, akkor lesz a genetikai is

2020. febr. 17. 07:58
 17/18 anonim ***** válasza:

Dejó!!!

Nekem 6+4 naposan petezsák + szikhólyagot látott, az embriót nem látta. Na de már 21 mm volt a petezsák... abban már elvileg lennie kéne.

Párom azt mondta, attól, hogy a nőgyógyász egy futó ultrahangon nem látta meg, ott van az.

Hát ebben bízok.

Még egy hét van a következő uh-ig :)

Nektek jó egészséget kívánok!!!

2020. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ott lesz biztosan. Sok múlik a dokin és a gépen is. Írd meg a vizsgálat után mi a helyzet :) drukkolunk!!
2020. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!