Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elvagyok keseredve ....

Nagyon elvagyok keseredve . Volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok , a baba egeszseges es szepen novekszik .. de en ma reggel raalltam a merlegre es 12kilot hiztam ( tulsullyal kezdtem ) ., haragszom magamra es arra gondoltam picit alabb veszek es megprobalok oda figyelni mit mikor eszek .. de ratett egy lapattal a terdfajasom , mar kB 1 hete alig birok labra allni .. a mozgas is elegge nehezen megy pedig a mindenem a seta .. esetleg volt valaki hasonlo cipoben ??? Ti hogy probaltatok tartani a sulyotokat ? Es most hogy mozogni is alig birok plane oda kell figyelnem ( csak nem egyszeru ) .. esetleg elmullik ez a fajdalom? Vagy terhesseg vegeig kikell birjam. Orvosom azt mondta hogy a suly es , tobb mint valoszinu nyom egy ideget , probaljam kenni , hatha enyhul picit a fajdalom..

#Terdfajas
2020. jan. 13. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Terdfajasra javaslom a kinezio tapet, nagy eséllyel segíteni fog, egy próbát megér.


Nem olyan vészes ez a suly. Most dietazni ne kezdj, maximum figyelj oda, hogy mit fogyasztasz. Ha nassolsz, azt csökkentsd.


Azt ne felejtsd el, hogy elettanilag is nőtt a súlyod. A baba súlya, a méhlepény súlya, a magzatvize mind látszik a mérlegen.


Ha te is szerencsés vagy, szules után csak úgy olvadnak majd a kilók.

2020. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
12 kgból 2 a gyerek 4-5 meg a magzatvíz, 3 kg meg a vizesedésed, híztál 2 kgot, nagy ügy...
2020. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A térdedet terhelés nélkül mozgasd, szedj kollagént, egyél sok húslevest, rendbe fog jönni. A 12 kiló nem vészes, ne idegeskedj ezen.
2020. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!