Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem soha nem fog megindu...

Úgy érzem soha nem fog megindulni kifelé. Van/volt valaki hasonló helyzetben? Lehet ebből még természetes szülés? Teljesen zárt vagyok, semmi jósló eddig.40+4hkm

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj! Az orvosok és a szülésznők képesek lesznek nektek is segíteni. Én is így voltam.

Most inkább gondolj arra hogy szükséged van pihenésre és nyugalomra. A szüléshez gyújtsd az erőt és pihenj sokat és ne idegeskedj !

A helyedben kellemes zenét hallgatnék, táncolnék-lazulnék a pocaklakómmal és utána elmondanám neki hogy Anyának is és Neki is az lesz a legjobb ha nem okoztok egymásnak fájdalmat szülés közben. Mondd el neki hogy hogy szeretnél szülni és tudasd vele hogy szeretettel várjátok, nincs oka izgulni. :-) Ha szóban nem is érti, meg fogja érezni a mondanivalód.

2014. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést, mindhárom gyerekemet túlhordtam. Tudom nagyon rossz most, én is türelmetlen voltam, de nyugi, gyerek még nem maradt benn, egyszer mindenki kijön.

Fogd fel úgy, hogy ezek az utolsó ajándék napok a pihenésre, utoljára vagytok egyben.

Az orvos tudja, meddig várhat, nekem az első pont 40+4 indult meg, a másodikkal betöltöttem a 42. hetet, ezért indítottak, a 3. 41+3 volt mikor magától beindult.

Az indított szülés is természetes szülés azért, így-vagy úgy, de eljön a ti időtök is!

2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont a betöltött 41. héten szülten, addig soha egy jóslóm nem volt és a 40. héten lettem 1 ujjnyira nyitva.

A szülésem 5 óra alatt meglett, hamar kitágultam és nem is fájt olyan nagyon.

Nyugi :)

2014. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Betöltött 42. héten szültem, aznap reggel kezdtem tágulni picit. Délután negyedszer indítottak oxitocinnal, az előzőket meg sem éreztem. Természetes szülés lett, bár a dokinak köszönhetem. Egy másik már vinni akart a műtőbe. Nem volt 4 órás vajúdásom és meglett a kisfiam. Kitartás!!! ;)
2014. júl. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős érzés. Bármit csináéltam, a gyerek csak nem akart kibújni. Lépcsőztem, szeretkeztem, forró fürdőt vettem, forró fürdővízben szeretkeztünk, bábakoktélt ittam, könyörögtem a gyereknek is és mindenki másnak. Semmi nem hatott. 42. betöltött héten bekötötték az oxit, de mivel ez sem hatott, nem voltak fájásaim, de a kisfiam szívhangja lett rossz, egyből megcsászároztak. A másik két gyerek is császáros volt. Ma már nem bánom, hogy így alakult. Egészségesek és csak ez a lényeg. Én meg 3 gyerekes anyukaként sem tudom, milyen is a szülési fájdalom. :)
2014. júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most 40+2 vagyok, és szintén nagyon türelmetlen. A méhszáj zárt, se jósló, se nyákdugó, semmi előjel. Ráadásul benne van a pakliban hogy egy héttel később fogant, tehát lehet hogy még 2-3 hét a dolog. :(
2014. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt nálunk 41. hétig várnak, többet nem.... ha addig nem indul el akkor megindítják valami pezsgő kúppal először...ha az sem hat akkor jön a többi módszer. Ma először mutatott a ctg furcsa görbe vonalakat, eddig az alsó "görbe" mindig egyenes volt, ma összevissza, dimbes-dombos..kérdezte is a nőci bent, hogy nem érzek fájásokat semmit?...mondom nem...holnap reggel kell visszamenjek újra ctg-re.Állítólag már be kellett volna feküdjek rég, csak az én dokim nem szereti befektetni a kismamáit...amit őszintén nem is bánok...na de majd alakul most már remélem...kitartást neked is utolsó....tudom nem vigasz, de most szinte az összes kismama túlhordásban van..míg eddig 1-2 héttel inkább hamarabb jöttek...nem tudom ez mitől lehet, de káosz van itt is a klinikán annyi a kismama...
2014. júl. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!