Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen strandra menni...

24 hetesen strandra menni lehet? Hajdúszoboszlóra készülünk a hétvégén, de nem tudom mennyire biztonságos a strandolás terhesen. Hiányzik a vízpart ebben a melegben gondoltam strandolunk egyet csak bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek görcseid és nem vagy érzékeny a fertőzésekre(pl. nem volt eddig semmi, amit strandon szereztél), akkor menj nyugodtan, de használj papucsot mindenhol és ne ülj le padra törülköző nélkül.

Nekem a dokim azt mondta, hogy a babának többet ártok a hőségben, ha hőgutát kapunk, mintha elmegyek úszkálni.

Nem tudom, mennyire véd, de én használnék tampont(ha nem zavar) és lactacyd feminát, vagy valamilyen intim mosakodógélt a strandolás után.

Én is járok strandra, de ott nagyon kevesen vannak!

Úgyhogy csak óvatosan!

Csak 7végén tudsz menni? 7köznap kevesebben vannak!

Nesi 28h km

2010. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és még valami!

Az én babám iszonyatosan élvezte, hogy én is úszkálok, azonnal elkezdett mozgolódni!

Nagyon klassz élmény! :D

Nesi

2010. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a múlthéten voltunk pont ott, láttam jó sok kismamát, ki a partszélén, ki a vízben. De tényleg tőled függ, hogy mennyire vagy érzékeny a fertőzésekre.
2010. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.én itt lakom szoboszlón.ha vízbe akarsz menni max a legnagyobb "tengerpartos" medencét ajánlom.annak jó a vize és szerintem az összesközül az a legtisztább.Amugy hétvégén hering parti van a fürdőbe :-) Isszonyat mennyiségü ember. De amúgy nagyon jó.Vigyázz magatokra. :-)
2010. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én végig úsztam a terhességem alatt. A dokim azt mondta, ha bekenem előtte canestennel, akkor nyílt vízbe is mehetek (Tisza-parton lakunk), úgy nem lehet baj. Mondjuk a Tiszába azért nem mentem...

Én is épp 24 hetesen voltam Szoboszlón. Mi benn voltunk a z aquaparkban, ott fürödtem a hidegvizes medencében, nem lett semmi bajom.

2010. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!