Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is asszimetrikus lett...

Másnak is asszimetrikus lett a hasa a végére?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, most látom, hogy a köldököm nincsen középen :O Maga a hasam szép gömb forma, kb szabályos, de elferdült a közepe jobbra.
2020. jan. 14. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én köldököm volt itt is ott is 😄 és a hasam sem volt mindig gömbölyű. Többször kaptam a családtagjaimtól ezt a reakciót mikor a hasamra néztek, hogy: “Jééézusoooom , nem fááj???”
2020. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39. Hét. Az én köldököm azóta jobboldalon van, mióta látszik a hasam. Az a barnás csík a has közepén elindul egyenesen majd a köldöknél végződik jobb oldalon. Röhejes 😀
2020. jan. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanígy nézek ki :D
2020. jan. 15. 06:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is épp a napokban néztem hogy a köldököm nincs középen, az első terhességemnél ilyenre nem emlékszem... 38 hkm
2020. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a barnas csik teljesen normális szinte mindenkinel elofordul. Azt hivjak linea negranak

A bebarnult koldok is gyakori jelenseg a terhes noknel illetve a kifordult koldok úgy hogy valakinek vilag életébe befele fordulo koldoke volt.

Ha megszulsz elfogsz tunni mindegyik szépen fokozatosan

2020. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a színe a fura hanem a pozíciója :) kifordult rég, az se izgat, de ja, nekem se volt ilyen az előzőekkel
2020. jan. 15. 08:18
 7/7 Coffelia ***** válasza:
Igen, az én hasam a végén ferde volt, ott volt a baba feneke :) Rég volt, az érzésre már nem emlékszem. Linea negrám egyáltalán nem volt, és a köldököm se fordult ki.
2020. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!