Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrasystole (plusz szívütés)...

Extrasystole (plusz szívütés) terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Babát várok és a terhesség óta extra ütéseim vannak, érzem is. Voltam szívultrahangon, ahol mindent rendben találtak. Az ekg és a 24 órás Holter kimutatta az extrákat. A doktor szerint nincs annyi hogy gyógyszer kellene vagy félni kéne a keringésleállástól. (na ezen jól beparáztam) Káliumot és magnéziumot kell szednem. Másnak is volt ilyen probléma, hogy alakult?

2020. jan. 16. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Semmi baj nem lett, semmit nem szedtem. Amúgy nagyon gyakori, és nem terhesen is valószínűleg megvolt ez, csak most erősebben pumpál a szív és jobban érezni. Nekem ez volt.

3 terhességet kihordtam, semmi bajunk.

2020. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató! Én a 4.et várom, a többieknél nem volt ilyen..
2020. jan. 16. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem terhesen jött ki, nem kaptam rá gyógyszert, annyit javasoltak, hogy mozogjak sokat, lehetőleg magas pulzusszámon, egyébként ez el is mulasztotta.
2020. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem meg azt mondta a doki pihenjek többet.. pedig sztem eleget pihenek. És én is arra gondoltam hogy a mozgás jót tenne..
2020. jan. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!