Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem nem örül a második...

A férjem nem örül a második gyermekünknek. Őszintén össze vagyok omolva. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lanyunk 3 éves szerettünk volna neki tesot így közös elhatározásból neki vágtunk. Férjem fiút szeretett volna de kiderult a genetikai vizsgálaton hogy lány.

Napok óta duzzog, nem mondja ki de kerül, nem beszél velem látom rajta hogy ez az oka. Nem segít semmit a gyerekkel kapcsolatban.

Ma kibukott belőle, hogy ha tudja hogy ez lesz nem vágott volna bele meg hogy nem érdekli se a neve se semmi ami a babával kapcsolatban áll.

Soha nem volt ilyen, nem ismerek rá. Belül össze omlottam amiért így viselkedik velem/velünk.

Volt már más is így? Fog ez változni valaha is?

Mit tegyek? Több éve házasok vagyunk, illetve előtte is együtt voltunk. Ismerem a férjem soha nem volt ilyen.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. jan. 16. 22:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy tudatlan paraszt. Ideje felvilágosítást adni, hogy csak rajta múlik a gyerek neme. Neked csak x kromoszómáid vannak, neki viszont y is van. Az aktus során az ő kromoszómája a döntő, és ő sem tudja befolyásolni akarattal, hogy melyik lesz a győztes éppen. Ha meg maga az egész gyerek project idegesíti, akkor védekezzen. Nem utólag kell durcás kisfiút játszani, hanem előre gondolkodni,hogy bizony kefélésből gyerek is lehet, és bármilyen nemű.

Komolyan, vágnám ki az ajtón az ilyen embert. Kiábrándító a viselkedése, nem felnőtt emberhez méltó. Ne legyen már VIII. Henrik klónja, az volt ilyen barom.

2020. jan. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én tudatosítanám benne, hogy ha nem változik a viselkedése el fogom hagyni, mert a lányoknak nincs ilyen apára szüksége.


És ezt tapasztalatból mondom. Az apámnak soha nem voltam a gyereke, csak a "másik lány, aki nem fiú." Egész gyerek koromban próbáltam a kedvére tenni, fiús ruhákba öltözni, eljárni vele focizni, horgászni, de ez semmit nem ért, mert "nem vagy fiú"


Bezzeg a nővérem volt, a drága édes kislánya.


Hát én azt mondom, bárcsak ne lett volna apám. Egyedül anyámmal jó a kapcsolatom, apámmal és a tesómmal nem is beszélünk.


22 éves koromig nem voltak se barátaim, se kapcsolatom, 16 évesen vagdostam magam, többször volt kísérletem öngyilkosságra, mert valami rossznak képzeltem magam, aki "csak egy lány".


Olvasd fel neki a válaszomat, és kérdezd meg tőle, hogy ő is tönkre akarja-e tenni a gyereke életét, csak azért mert lány? Mert ezért kár volt megcsinálnia.

2020. jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem kislányt akart...de nagyon.

Aztán mikor kiderült hogy fia lesz,akkor ugyanígy duzzogott

Nem tudtam vele értelmesen beszélni,aztán kijött belőle is hogy ő lányt Akart. Aztán ahogy megszületett imádta,bár azóta mikor 1,5 éves lett a fiunk elváltam tőle

2020. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki h o csinalt neked lanyt nem te nem tudsz szulni fiut 😂


Alap biologia ! A ferfi spermaja hatarozza meg a gyerek nemet szal okolja magat h ilyen a spermaja 😂

2020. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bocsika, pátyolgathatod mint egy ovist, de ő egy felnőtt ember! Viselkedjen felnőttként, te meg ne lesd, hogy hogy tehetsz a kedvére, hiszen ő a barom jelen esetben. Tudod, ki foglalkozna az ő lelkivilágával, mikor így telibeszrta a családja lelkivilágát! Bár, ha ovisként viselkedik, akkor állítsd sarokba, míg át nem gondolja a viselkedését!
2020. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyás, hogy tudtál egy ilyen prosnya bunkóhoz hozzámenni?

Komolyan kérdezem!

2020. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt a rohadt eget. A párod egy ovis szintjén van. Hogy tudsz együtt lenni egy gyerekkel? A párom felnőtt ember, neki mind1 hogy fiunk vagy lányunk lesz.

A párod olyan mint apám. Majd bele betegedett mikor kiderült lány leszek. Születésemtől pokollá tette az életemet csak ezért, sose tudta elfogadni. Másik tesómnak mindent megadott és imádja. Ezek a férfiak mentálisan betegek. Nem a középkorban élünk mikor ez számított.

2020. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"más biztos tudna neki fiút szülni"

Én biztos azt mondtam volna, hogy hát, drágám, azt ugye tudod, hogy a hímivarsejt fogja eldönteni a gyerek nemét, szóval fogalmazzunk inkább úgy, hogy más biztos tudna NEKEM fiút nemzeni. Ha már itt tartunk.

2020. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

14 éve vagyok férj, 3 éve pedig apa. Bicskanyitogató a férjed hozzáállása. Mi két gyermeket veszítettünk el a feleségemmel. Mindkettő kisfiú lett volna. Az egyiküket a 12. héten, a másikukat 34. héten, halva szülte meg a feleségem. Utána 6 évig nem jött a gyerekáldás. Aztán váratlanul teherbe esett a feleségem. Akkor azt mondtam magamban, hogy mindegy milyen nemű lesz a gyermek, csak egészségesen jöjjön a világra. Fiúnk lett ismét, aki hála Istennek makk egészséges, 3 éves kis tróger.

Nem értem a férjedet, adjon hálát az égnek, hogy vagy neki, van egy egészséges lánykátok és úton van a következő kislány is. Tegye össze a két kezét és mondjon hálát.

2020. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
19: nem élt át ilyen szörnyűséget, bele se gondol, hogy milyen szerencsés, hogy ilyen piszlicsáré dolgokon problémázhat. Mi is azzal kezdtük a babaprojektet, hogy elvesztettünk egy ikerterhességet az első trimeszterben, nyilván utána nekünk se jutott eszünkbe a következő nemén vekengeni...
2020. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!