Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem nem örül a második...

A férjem nem örül a második gyermekünknek. Őszintén össze vagyok omolva. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lanyunk 3 éves szerettünk volna neki tesot így közös elhatározásból neki vágtunk. Férjem fiút szeretett volna de kiderult a genetikai vizsgálaton hogy lány.

Napok óta duzzog, nem mondja ki de kerül, nem beszél velem látom rajta hogy ez az oka. Nem segít semmit a gyerekkel kapcsolatban.

Ma kibukott belőle, hogy ha tudja hogy ez lesz nem vágott volna bele meg hogy nem érdekli se a neve se semmi ami a babával kapcsolatban áll.

Soha nem volt ilyen, nem ismerek rá. Belül össze omlottam amiért így viselkedik velem/velünk.

Volt már más is így? Fog ez változni valaha is?

Mit tegyek? Több éve házasok vagyunk, illetve előtte is együtt voltunk. Ismerem a férjem soha nem volt ilyen.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. jan. 16. 22:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, felháborító a férjed viselkedése! Én nem is tudom, mit tennék a helyedben, és mivel nem ismerem a férjedet, nem is tudnám megmondani, hogy mi lenne a legjobb módszer a helyzet javítására, tisztázására.


Sajnos mi is elvesztettünk egy terhességet, 9 hónap próbálkozás után pozitív teszt, majd missed ab. üres petezsák miatt. Jelenleg 11 hetes terhes vagyok (a műtétet követő 4. hónapra sikerült a Baba), és imádkozunk, hogy minden rendben menjen, jó legyen a genetikai vizsgálat is, és egészséges Babánk szülessen a nyáron! Nyilván mi is beszélünk róla, hogy kisfiú vagy kislány lenne-e a "jobb", mindkét nemnek megvan az "előnye-hátránya", de a fő kívánságunk az, hogy egészséges legyen! Eszünkbe nem jutna bármelyik opción is felháborodni, tekintve, hogy egyáltalán nem rajtunk múlik a neme. Nevetséges, hogy ezen felháborodik a férjed, és Téged okol miatta. Persze, ahogy előttem is írták, vissza lehet vágni azzal, hogy "ő nem tudott fiút nemzeni", de még csak ez sem igaz. Gyerekes gondolkodásnak tartom, ha nem képes felfogni, hogy a Baba neme az lutri, nem befolyásolható, és képtelen örülni annak, hogy egészséges gyermeketek lesz!


Kitartást kívánok! Majd írj, hogy változott-e a helyzet!

2020. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

7: "engem okokt, hogy nem tudok neki fiút szülni. Mert más biztosan tudna.. Ezt mondta."


Mondd meg neki kerek-perec, hogy ő nem férfi, hanem egy nagyra nőtt hisztis kisgyerek.

Üzeni neki egy kétgyerekes apa!


Bár nagyon kemény lépés, de lehet, hogy észhez térne, ha a kislányoddal pár hétre odaköltöznél a szüleidhez (ha megoldható).

Mondjuk, ha apukád helyében lennék, elmennék hozzá és úgy kiosztanám, mint a pengős malacot. Ha az ő apja helyében, akkor meg megmondanám neki, hogy szégyellem magam, amiért ilyen korcs lelkű embert neveltem. És hogy addig ne is keressen, amíg tőled bocsánatot nem kért és nem tud örülni az érkező kislánynak.

2020. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Te vagy az oka?

Pont h ő

Te csak XX kromoszómát hordozol, azt tudsz adni, ha ő is X-et, pedig neki XY kromoszómái vannak, akkor bizony ha nem Tud y kromoszómát adni, ő a "hibás"..

2020. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, hogy ezt írom, de férjed elég bunkón viselkedik. A baba neme miatt-amit sem te, sem ő nem befolyásolhat-duzzogni nagyon kisstílű dolog. Ahelyett hogy örülne, hogy minden rendben van vele, egészséges stb. Ha tudja, hogy ez lesz, nem vág bele???Ez nem egy apás hozzáállás. Remélem, hogy első csalódottsága mondatta csak vele ezeket a csúnya szavakat és átgondolja, miket beszél.
2020. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%
A férjed egy nárcisztikus bunkó se.gg!!
2020. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Mikor én születtem akkor nem tudták anyuék, hogy fiú vagy lány leszek, csak mikor megszülettem. Lány lettem, apu fiút akart, de nagyon, hisztizett is a kórházba, nem akart bemenni anyuhoz. A mamától kapott egy anyai fülest és észhez tért 😁 30 éves vagyok, de még mindig jobban szeret mint bármi mást a világon.
2020. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!