Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis hogy megszuntek a...

Normalis hogy megszuntek a fajdalmaim?

Figyelt kérdés
Kedden lenne HCG vervetelem es csutortokon mennek visza a dokihoz,viszont mar elso menzesz kinaradasi naptol kezdve barnaztam es fajdalmaim voltak,az orvos szerint normalis es duphaston es folsav mellett haza kukfott pihenni,viszont tegnap este megint fajdalmaim voltak es a barnazas melle ilyen verdarabkak is jottek ki,nem sok ugy kb 4 db,reggelre el is mult.Viszont azota a fajdalmaim megszuntek,neha neha erzek ilyen meh szurkalast meg huvely szurast de ennyi.Lehetseges lenne h ez volt a vetelesem?aggodok erosen :( es csak csutortokon kapok valaszt,szerintetek?
2020. jan. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Érzed, hogy terhes vagy ,vagy azt érzed, hogy elvetéltél? Higgy a megérzéseidben. Valakinek erősebb, valakinek gyengébb fájdalommal, vérzéssel jár a vetélés. Én nem hiszem, hogy neked az volt. Talán inkább kései fogantatás miatt úgymond menstuáltál egy picit. Szerintem él a terhességed még. Szorítok.
2020. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast,holnap megyek orvoshoz es akkor kapok valaszt :)
2020. jan. 22. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok neked ismeretlenül is! Ne aggodj, minden rendben lesz, de azért írj ha màr hazaértél az orvostól.
2020. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!