Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szexuális pózt ajánloto...

Milyen szexuális pózt ajánlotok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Természetesen nagyon vigyázni akarunk a babára, és tudom, hogy Ő ott védve van, de akkor is bennünk lesz az érzés, hogy ne legyen baja. Vérzés miatt hónapok óta nem voltunk együtt, ez lesz majd az első alkalom így terhesen... Most vagyok 14 hetes.
2010. júl. 22. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmitől nem lesz sosem baja:)


Hagyományosak közül 6. hónapig simán jó a kutya és missz, utáa lovagló (kérdés mennyire bírod), amúgy én a lótuszt is szerettem, a hintaszékeset, stbstb

2010. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi mindent csinálunk mint terhesség előtt! Ha nekem kellemetlen akkor a tenyerem odarakom a csipőjéhez és egy kicsit esetleg visszatartom! És akkor tudja mi van...!


Szerintem lehet mindent:)! Kellemes együtt létet:)


Üdv 28 hetes pocakos

2010. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is csináltunk mindent,szintén eltoltam egy kicsit,ha esetleg mélyre ment,és kellemetlen volt...

Ha már nagy volt a pocak,és nem volt kényelmes a misszionárius,akkor mi kitapasztaltunk egy olyat,h én fekszek hanyatt,ő meg keresztbe,mint egy T betű (ő a T teteje) és úgy csináltuk.Neki is jó volt,és a pocak sem zavart... :)

2010. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!!! :)
2010. júl. 22. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!