Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt szexuális...

Terhesség alatt volt szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran?Nem volt rossz?nem féltettétek a babucit?:)
2010. febr. 9. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt:)

Heti 1-2 alkalommal a végéig.

Néha gondoltam rá,hogy nehogy baj legyen, és szerencsére nem lett.

Na persze ebben az állapotban nem vadóckodtunk, csak szép finoman;)

2010. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elég intenziv sexuális életünk volt a terhesség előtt.

kb a 23.hétig semmi nem változott. azóta kicsit megrikult,de a heti 1-2 azért megmaradt.(előtte heti 3-5)nekem csökkent a vágyam,a párom ugyanugy kezdeményez,csak néha hoppon marad:D persze nincs belőle probléma.:)

2010. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eleinte volt.de ahogy nőt a pocakom ugy féltünk tőle.most meg már itt a finischben meg pláne nem merjük.pedig lehetne:()de mondtam a Páromnak sebaj ujra átélheti majd milyen is egy szűz lány:)
2010. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, ugyanolyan rendszeresen, mint terhesség előtt. Miért lett volna rossz? Jobb, mint nem terhesen... És nem féltem, mitől féltem volna? AMi nekem jó, jó a babának is. (persze ésszel csinálva mindent)
2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy lenne. Még az elején jobban kivántam mint előtte. De már a 36.héten nem nagyon megy :( de egy kis összebújás cirogatás azért jólesik;)
2010. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Kb ugyanannyi, mint terhesség előtt, azaz kb heti 3-4-5. Persze azért óvatosabbak vagyunk, de hiszem, hogy ha az orvos nem tilt el tőle, akkor oda kell figyelnünk nem csak a babára, hanem a Párunkra is. Hogy en érezze magát elhanyagolva.

Talán annyiban más egy kicsit, hogy többet vagyok én felül, biztos ami biztos alapon, hogy vigyázzunk a babára.

2010. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem!
2010. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen van, igaz a heti 4-5-ről csökkent 2-3-ra.
2010. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!