Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mennyire rizikós...

Terhesen mennyire rizikós szőkíttetni+hajat festeni?

Figyelt kérdés

A vörös hajamat szeretném visszafesteni barnára, de csak szőkítéssel fog menni, mert nem fogja be a barna festék.


12 hetes vagyok, és május 23.án megyek esküvőre, szóval a növesszem le, nem játszik.


A szülés után 2 gyerek mellett nem tudom mikor lesz időm megint fodrászhoz menni.


Ti bevállalnátok? Ha igen, akkor most, vagy majd a 2. Trimeszterben?


2020. jan. 20. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán megcsináltatnám akár most is, de csak fodrásszal.

Nekem a barna hajamat telhesen máshogy fogja be a szöje festék, mint terhesség eltt!

Szóval csak szakemberrel szőkíttess!

2020. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy fodrásszal lesz, én nem értek ehhez :)
2020. jan. 20. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászt. Ő biztos tudja.
2020. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


22 hetes kismama vagyok és fodrász, tapasztalt is.

Az én tanácsom az, hogy ne festesd a hajad és ne szőkítsd, a legmodernebb technológiát alkalmazva is árthatsz a babának. Olyan kemikáliák vannak a szőkítőporban és a festékekben amik károsak mi ránk is nemhogy a magzatra és nem az ammóniára gondolok most.


Én nem is dolgozom most, és a saját hajam is lenőtt, de ki lehet bírni.


De mindenképpen kerülj minden káros dolgot az 1. trimeszterben.


De ha "mindenképpen" megakarod csináltatni, akkor ne érjen a kemikália a bőrödhöz és jól szellőzőtt helyen legyen.


Kellemes Babavárást 😊

2020. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapjáraton szőkére van festve a hajam és 2 havonta járok tövet festetni plusz néha kis melír. A fodrászom azt tanácsolta ha szeretnék szőkébb hajat akkor csak szülés után, bár inkább a szag az ami káros de szerintem vörösből barnára festetni merész ilyen állapotban.
2020. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez mindenképpen csak egyszeri alkalom lenne. Most megcsináltatom és többet nem fog festék kerülni a fejemre.


Az eredeti hajszínem barna.


Az esküvőre semmiképp se szeretnék félig lenőtt hajjal menni, már ígyis 5 cmes lenövésem van,mert az első trimeszterben énis aggódtam a festék miatt.


Szóval 2 választásom van, vagy megcsináltatom most barnára, és le van tudva, vagy frissítem a vöröset és majd 1-2 év múlva csináltatom vissza barnára. De én inkább az előbbi felé hajlok.


Csak azt sem szeretném, hogy baja legyen a babának :(

2020. jan. 20. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a hajfestéktől, nyugi!
2020. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!