Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakosan egyetem? Járt...

Pocakosan egyetem? Járt valaki egyetemre terhesen? Első terhesség, nem tudom mire számítsak folyton fáradt vagyok és gyenge . Van valaki aki terhesen járt be nappalira? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Jelen :) engedékenyebbek voltak és kedvesebbek, tesifélévet igazolták nekem. Mindenhova bejártam, de bírtam is. A vizsgaidőszakot végigcsináltam és eljöttem passzívra.

A fáradtság elmúlik a 2.harmadban, ha végig aktív vagy, ezt szokod meg. Ha veszélyeztetett leszel, az nyilván más, de ne legyen ilyen. A tested jelezni fog, ha sok, hallgass rá és az orvosra :)

2020. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is.🙋🏼‍♀️ 21 hetes vagyok, most van épp vizsgaidőszak. Az eleje elég nehéz volt, túléltem bent, aztán hazaértem és aludtam egész délután.😅 Most már sokkal jobban vagyok, a fáradékonyság megszűnt, megy a tanulás is nagyjából... a vizsgákon eddig nem tapasztaltam engedékenységet, de nem annyira egyértelműen látszik még a pocakom. :) Én a következő félévet is szeretném elkezdeni, néhány tárgyat megcsinálni.
2020. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szuper 😃 Én 10 hetes és szintén vizsgaidőszak ,az elmúlt egy hónapban eléggé elhagytam magam. Kövi félévet muszáj letolni.De most adtatok reményt.
2020. jan. 16. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csoporttársam 5-6 hónapos terhes volt, mikor államvizsgáztunk. Bírta. Nem igényelt semmiből sem más bánásmódot (bár volt, hogy felajánlották, pl. hogy elvileg névsor szerint ment az államvizsga, de mehetett volna elsőnek, ha akart volna)
2020. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a terhességről van: a fáradtság nálam a 12. hét után szűnni kezdett. (Lépcsőzéstől ugyanúgy kifáradtam, de legalább már nem kellett délutánonként aludnom.) A 7-8. hónapig én tudtam volna egyetemre / dolgozni járni, a 9. hónapban már nem voltam olyan jól. Kijött az aranyerem, a mászkálás is nehéz volt. Mondjuk nagy babám lett, már a 9. hónap elején 3 kilóra becsülték, végül 4650 grammal jött világra.
2020. jan. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!