Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehezeket emelek a munkahelyem...

Nehezeket emelek a munkahelyemen, akadályoz- e ez a teherbe esés én?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, de sajna olyan munkahelyen dolgozom ahol elég sokat kell emelnem, kb. Olyan 10-12 kgot, de sokszor. Attól félek ez miatt esetleg nem sikerül. Addig nem hagyhatom itt amíg nem sikerül a baba, de persze nem is mondhatok olyat, hogy kérek könnyebb munkát mert kisbabát szeretnék. Amint biztos, hogy babát várok természetesen Táppénz, de addig maradnom kell. Kell aggódnom az emelés miatt amíg nem esem teherbe? Volt valaki esetleg hasonló helyzetben

#teherbeesés #nehézet emelek
2020. jan. 21. 04:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ha ez így lenne, kb. kihalna az emberiség.
2020. jan. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Most gondold el, akinek már van egy ilyen súlyú vagy még nehezebb gyereke.
2020. jan. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi köze hozzá.
2020. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen helyen melóztam azonnal teherbe estem. Nem befolyásolja a termékenységet.
2020. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Hasonló helyen melózok, és 1 hónap "próbálkozás" után teherbe estem. Bejelentettem viszonylag hamar viszont, mert nem egészséges sokat emelgetni, balesetveszélyes is, a cégnek is jobb ha tudnak a dologról, persze én nem Magyarországon élek, itt nem probléma az ilyesmit bejelenteni.
2020. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem 50kg mozgatsz.10kg nem nehéz.A kutyám 10 kg és sokat emeltem terhesség alatt is,mivel a kádba be kellett emelni,hogy a lábát megmossam.Szóval attol hogy te 10kilókat emelgetsz,simán teherbe fogsz esni!
2020. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már egy jó ideje ezt dolgoztad, akkor hozzászokik a szervezeted a súly emeléshez. Ez már neki egy normális állapot lesz. A teherbeesést ez nem fogja gátolni. Utána majd, ahogy írtad mész táppénzre ha megterhelő lesz.
2020. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!